Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Julia Szczechowicz laureatką Konkursu Mazowieckiego Kuratora OświatyJulia Szczechowicz, uczennica SP nr 3 została laureatką Konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty – „Jan Paweł II – papież wolności”. Uroczyste wręczenie zaświadczenia odbyło się podczas gali w Galerii Porczyńskich w Warszawie.

Organizatorem konkursu tematycznego dla gimnazjalistów „Habemus papam. Jan Paweł II – papież przełomów” jest Centrum Myśli Jana Pawła II. Na Mazowszu to już siódma jego edycja. Konkurs przeprowadzono w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Ogółem wzięło w nim udział 400 uczniów z 62 szkół. Ostatecznie tytuł laureata zdobyło 21 uczniów, a tytuł finalisty 5.

autor i fot. SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
JDJ
Gość
JDJ

I nie tylko rodzinka. Gratulacje 🙂

Mławianka
Gość
Mławianka

Brawo Julcia. Cała rodzinka jest z Ciebie baaardzo dumna.