Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wzięli sprawy w swoje ręce. Stupsk posprzątany


Mieszkańcy Stupska nie oglądali się na nikogo. Wzięli śmieci w swoje ręce i w minioną sobotę posprzątali swoją miejscowość. Do akcji włączyli się nie tylko dorośli, ale bardzo licznie również młodzież.  Sukces tej akcji był na ta niewątpliwy, że już padła zapowiedź posprzątania kolejnej miejscowości.– To jeszcze nie koniec porządków w naszej gminie  Następną miejscowością w której się spotkamy będą Morawy Przyłączcie się do nas i wspólnie zadbajmy o wizerunek naszej pięknej gminy – apelują lokalni aktywiści.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500