Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Nastolatka straszy koleżankę pobiciem i publikuje jej karykaturalne zdjęcia


fot. ilustracyjne/pixabayTo nie pierwszy przypadek nękania na portalach społecznościowych. Tym razem do Komendy Powiatowej Policji w Mławie w minioną niedzielę zgłosiła się matka 11-letniej mieszkanki powiatu mławskiego i zgłosiła policji uporczywe nękanie córki przez osobę nieletnią. Prześladowczyni groziła córce pobiciem a ponadto na portalu społecznościowym założyła konto w celu publikacji karykaturalnych zdjęć małoletniej. Trwają czynności policji w tej sprawie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Rodzic
Gość
Rodzic

Tak tu się zgadzam bo dzieci trzeba wychowywać a nie chować.Rodzice w ogóle nie interesują się swoimi dziećmi.

mławianka
Gość
mławianka

Magda, może to nie jest całkowicie tak, jak Ty to tłumaczysz. Brak kontroli z pewnością, bo jak to mówią: ufaj i kontroluj.
Moim zdaniem to jest brak bliskości rodziców ze swoimi pociechami, ciągły brak czasu dla dzieci, własnych dzieci, zapewnianie im swojej miłości drogimi prezentami, spełnianiem wszelkich zachcianek, byle tym zatuszować swoje niekompetencje w sposobie wychowywania, swojego braku czasu na rozmowę z dzieckiem, na przytulenie dziecka, na uczenie go empatii.

Magda
Gość
Magda

Tak to się kończy jak rodzice są zbyt zapracowani, by skontrolować poczynania swojego dziecka w internecie. Beż żadnych zabezpieczeń i ograniczeń dzieciakom odbija.