Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień otwarty w „budowlance”


Piątek 10 maja nie był zwyczajnym dniem dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 i. Jerzego Ciesielskiego w Mławie. Od rana trwały ostatnie przygotowania do otwarcia szkoły dla wszystkich zainteresowanych kierunkami kształcenia w technikum i szkole branżowej.


Od godziny 10 systematycznie do szkoły zaczęły napływać grupy uczniów kończących w tym roku gimnazja oraz ósmoklasiści z różnych szkół wraz z opiekunami. Już w progu witali nowo przybyłych uczniowie naszej szkoły, oprowadzali po obiekcie, pytali o zainteresowania i wskazywali sale, w których przygotowane były prezentacje poszczególnych kierunków prowadzonych przez szkołę.

Informatycy, elektrycy, budowlańcy, reklama oraz „monterzy” prezentowali atuty swoich kierunków kształcenia, pokazywali możliwości jakie daje nabyta wiedza w praktyce.

Spotkanie to było doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą szkoły, do poznania bazy placówki oraz integracji młodszych kolegów z uczniami Zespołu Szkół Nr 1.  Na zewnątrz przed budynkiem szkoły rozstawiono namiot, stoły, ławki i grill, wszyscy odwiedzający byli zapraszani na piknik z poczęstunkiem przygotowywany przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Mławie.

Uśmiechy na twarzach oraz doskonała atmosfera sprawiły, że Dzień Otwarty w Zespole Szkół nr 1 w Mławie na długo zostanie w pamięci wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę.

źródło i fot. ZS nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x