Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwaj mławianie poranieni nożem


Wczoraj dwóch młodych mężczyzn trafiło do mławskiego szpitala z ranami  zadanymi nożem. Jeden z nich to 23-latek,  drugi – 20 – latek – obaj są mieszkańcami naszego powiatu.

Jak informuje działdowska policja do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 3 nad ranem na jednej z ulic w Iłowie Osadzie. Tam dwóch pokrzywdzonych natknęło się na trzech mężczyzn o nieustalonej jeszcze tożsamości. Po sprzeczce jeden z napastników zranił młodych mężczyzn nożem. Postępowanie prowadzi KPP w Działdowie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Znajoma poszkodowanych
Gość
Znajoma poszkodowanych

🙁