Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

21-latek z pękniętą czaszką. Wypadek w Fine Altechu


fot. ilustracyjne

10 maja (piątek) wieczorem w Fine Altechu doszło do poważnego wypadku przy pracy. Dwudziestojednoletni pracownik narodowości ukraińskiej doznał groźnego urazu czaszki.

Jak podaje mławska policja, mężczyznę uderzył w głowę element prasy wytłaczającej. Mężczyzna został przetransportowany do mławskiego szpitala, skąd śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przewieziony do szpitala w Warszawie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

30
KOMENTARZE

avatar
1500
JAK ZWYKLE
Gość
JAK ZWYKLE

Dziś sobota i nadgodziny .Laptoy i telefony gorące.NIC NOWEGO.

ZDZIWIONY
Gość
ZDZIWIONY

Ciekawe co stwierdzi bhp?

KARAKAN
Gość
KARAKAN

PINIĘDZE TO NIE WSZYSTKO.

patologia
Gość
patologia

Czy potrzebny pracownik czy nie przychodzi na nadgodziny a potem w tygodniu niEma siły pracować.KOLESIOSTWO I I UKŁADY CZAS ZMIENIĆ.

kosiniak
Gość
kosiniak

Wystarczy w tygodniu normalnie popracować a nie w kanciapie na laptopie w gierki grać a nadgodziny na sobotę i niedzielę nie wymyślać.CO NIE JEST TAK?

Pracownik 25 lat stażu
Gość
Pracownik 25 lat stażu

Zgadzam się z MIRASEM likwidacja nadgodzin W DZIAŁACH MECHANICZNYCH przyjęcie inżynierów poprawi w końcu bezpieczeństwo W FINE ALTECHU.PANIE PREZESIE NIECH PAN POSŁUCHA SIĘ DOBREJ RADY.nikt się nie zwolni bo gdzie będą mieli tak jak tu.

Ja
Gość
Ja

Co Ci dadzą te wymiany już widziałem jak pracują te twoje inżyniery w lg jak jest kartka do przyklejania na drzwiach to chodza po sześciu bo tylko to potrafią . smiech na sali zapychanie etatów tyle tu jest kto rządzić aby robić nie ma komu wszędzie pełno pustych etatów i dlatego parę osób musi ogarnąć wszystko. a żeby uniknąć wypadku wystarczy myśleć i wiedzieć co się robi. W fine altech jest ciężka praca bo wszędzie jest jakieś zagrożenie praca z dużymi kilogramami metalu czy zwije blachy czy jakies wozki wszystko duze i ciezkie i niestety łatwo o wypadek. I czasem… Czytaj więcej »

MIRAS
Gość
MIRAS

LG powinno zakazać nadgodzin w zakładzie wszystkim bez wyjątku 168 godzi i wypadki się skończą.Bechapowiec na zmianach I KONKRETNIE ma się zajmować bezpieczeństwem pracowników a nie innymi sprawami nie dotyczącymi etatu bechapowca.TRZEBA TO SZYBKO WPROWADZIĆ BO ŻYCIE MAMY TYLKO JEDNO .KASA TO NIE WSZYSTKO KOSZTEM PRACOWNIKA.

bechapowiec
Gość
bechapowiec

Rutyna zmęczenie nadgodziny brak bhp na zmianie częstrze przeglądy pras a nie czekanie jak się zepsuje.TYLKO SYSTEM PRACY 4 BRYGADOWY zapobiegnie wypadkom.

OJciec
Gość
OJciec

Parę lat temu poprzez zaniedbania tak stwierdziła Inspekcja pracy zginęła niewinna dziewczyna ,teraz młody chłopiec ciężko ranny czy nie czas na wymianę kadrową?

ZDZIWIONY
Gość
ZDZIWIONY

Zdzichu odjechałeś ,bierz połowę albo zmień aptekę.

programista po studiach
Gość
programista po studiach

Zdzichu jak ja bym się przyjął to ciebie pierwszego bym powiózł.Nie znasz się na programach a wlać oleju do maszyny za 5 tys to każdy nawet i z UKRAINY POTRAFI .Może jeszcze ęu mnie od nie jednego z was. A więc nie obrażaj i bierz się za konkretną robotę.

Zdzichu
Gość
Zdzichu

Te koleś po studiach, tak Ci powiem każdy jest mądry jak go coś nie dotyczy. To że masz szkolne umiejętności nic Ci nie pomoże:-) taka specyfika pracy. Nie pracowałeś u koreanczykow to się nie odzywaj. A jeżeli chodzi o Ukraińców to tak Ci powiem jedni są solidnie i pracują super ale większość to zarąbiste nieroby i ich najlepsza wymówka ja ,,nierozumieju,, niezależnie od stopnia znajomosci polskiego. Mają gdzieś co wylatuje z matrycy i w jakiej jakości jak rozwali maszynę to aby powód aby pochować się między maszynami. Więc zapraszam i miłej współpracy jak tako mądry kolego jesteś. Temat rzeka Polacy… Czytaj więcej »

INŻYNIER
Gość
INŻYNIER

ZDZICHU MASZ ZAPEWNIĆ LUDZIOM BEZPIECZEŃSTWO A NIE TYLKO KASZA I KASZA .OPAMIĘTAJ SIĘ.

spocony
Gość
spocony

my ciężko pracujemy powinniśmy zarabiać 10 tysięcy.Cały czas biegiem i na pełnych obrotach.Na laptopie ani w gierki niema czasu pograć.

Zdzichu
Gość
Zdzichu

Powiem tak, braki w personelu stawiają czarodzieji z Ukrainy, Ci ludzie nie wiedzą co robią,nie wiedzą gdzie patrzeć na co zwracać uwagę i nieszczęście gotowe. I proszę o koniec głupich komentarzy .

były pracownik do akrobaty
Gość
były pracownik do akrobaty

możesz zapytać kazdego pracownika jak elita zarabia chodzą i chwala się jeszcze.A INŻYNIEROW NIE DOPUSZCZĄ.CZAS NA ZMIANY .

Zdzichu
Gość
Zdzichu

Słuchaj kto ile ma to sam wie. A że chcą Ci zrobić na złość, żeby Ci gul skoczył to walą sumy z kosmosu a że łykasz jak młody pelikan to twoja sprawa. Jak wszyscy tacy madrzy to zapraszam możesz sie wykazać i gruba kasa przed Tobą otworem 🙂

Za "akrobata"
Gość
Za "akrobata"

ELITA powinna zarabiać. Inaczej by nikt nie pracował. Każdy zaczyna od zera

gość
Gość
gość

najpierw pożar, potem koreaniec bije i poddusza Polaka, teraz kolejny wypadek, coś źle się dzieje w Fine Altech

Myśliciel
Gość
Myśliciel

Zakład zgranie chyba nagrodę dla najbezpieczniejszej firmy roku…

były pracownik
Gość
były pracownik

wprowadzić system 4 brygadowy ,cały tydzien się ściemia by mieć robotę na wekend nadgodziny,skutki widać.Zarabia się 5, 6 tys złotych jakim kosztem pytam?

Mechanik "samouk" akrobata
Gość
Mechanik "samouk" akrobata

5-6 tyś?? Ciekawe. Żeby tyle zarobić to trzeba mieć wynagrodzenie podstawowe blisko 4 tyś brutto plus nadgodziny.

Do beygadzisty
Gość
Do beygadzisty

A co ma inżynier większe pojęcie niż inżynier? Chyba w teorii co ty brygadzista piszesz za bzdury? To tak jak CB zrobili brygadzista czemu? Bo żeś po paluszki wchodził tam pewnie komuś w dupe a nie ze masz pojęcie o robocie standard w tych zakładach. Tak że przestań doktoryzowac się tylko byś nauczył ich a nie inżynierów tam chcesz zaraz dobre.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

, przełożonych brak nadzoru i oczywiście bhp tam nie istnieje powinni już dawno zamknąć ten pseudo zakład

brygadzista
Gość
brygadzista

Zlikwidować nadgodziny mechanikom przyjąć inżynierów a nie samouków wtedy zapobiegnie się wypadkom.

Zdzichu
Gość
Zdzichu

Co ty gadasz za głupoty jak się robi wszystko że stopera to jak ma być dobrze trzeba zacząć od kadry zarządzającej:-) i będzie spoko

Mechanik "samouk" akrobata
Gość
Mechanik "samouk" akrobata

Śmiesznych Liderów za robotę gnać, Brygadzistów do zwolnienia. Tak inżynier przyjdzie za najniższą brawo Ty mistrzu. Co mają nadgodziny do wypadku? Brak BHP pracy!

lider
Gość
lider

tylko wymiana kadry.Wypadek za wypadkiem.Co na to INSPEKCJA PRACY?Dlaczego niema BHP na zmianach?

PRACOWNIK
Gość
PRACOWNIK

Tyle wypadków w tej firmie ŚMIERĆ PRACOWNICY PARĘ LAT TEMU I WIELE INNYCH ZDARZEŃ.DO JAKIEGO SĄDU TRAFI SPRAWA? SOCHACZEW JUŻ BYŁ?