Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Okradli nowo budowane domy w Strzegowie. Zginęły elektronarzędzia


W nocy  z 8 na 9 maja br. w  Strzegowie nieznani sprawcy włamali się do dwóch nowo wybudowanych budynków mieszkalnych oraz kontenera na narzędzia znajdującego się na terenie jednej z posesji.


ksp Mława
Reklama

Ukradli elektronarzędzia oraz inne przedmioty znajdujące się w kontenerze i wewnątrz budynków. W przypadku jednej z posesji straty oraz uszkodzenia wynoszą łącznie ponad  11 tys. zł, natomiast w drugiej wynoszą łącznie ponad  2 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x