Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nam leży na sercu dobro Mławy i takich miejscowości jak Mława


Oklaskami i skandowaniem „Mateusz, Mateusz” przywitali obecni na spotkaniu mieszkańcy Mławy i goście premiera Mateusza Morawieckiego. Z ust szefa rządu usłyszeli m.in. deklarację „Nam leży na sercu dobro Mławy i takich miejscowości jak Mława”, a także zachętę do głosowania na dobrych kandydatów w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego.Handemade with love Lucky&Berry

Na spotkanie w Mławie premier dotarł z ponad godzinnym opóźnieniem. Mimo to, zebrani cierpliwie oczekiwali na zapowiedzianą wizytę. Na ogrodzonym placu pod estradą organizatorzy po policyjnej kontroli wpuścili jedynie około 400 osób, pozostali stali gęstym szpalerem w parku.

Wizyta premiera rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Po czym na estradzie gościa przywitali starosta Jerzy Rakowski i wiceburmistrz Janina Budzichowska, sam burmistrz Sławomir Kowalewski nie był obecny.

Prezentując miasto i powiat starosta Rakowski stwierdził, że mamy sukcesy, ale też problemy. Do pierwszych zaliczył spadek bezrobocia, za drugie uznał stan dróg powiatowych.

Premier w swoim przemówieniu wykazując znajomość historii Mławy, przypomniał, że rozwijała się ona różnie. – To wszystko zależy czy władze państwowe i samorządowe przykładają wagę i czy rzeczywiście leży im na sercu dobro takich miast jak Mława. A nam leży na sercu dobro Mławy i takich miejscowości jak Mława – zadeklarował premier Morawiecki. Cytując Stanisława Wyspiańskiego, patrona pobliskiego I LO zachęcał też do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Szef rządu wspomniał też o działaniach rządu: wprowadzonych zmianach prawa ws. rolniczego handlu detalicznego, dających bezpośrednią możliwość ich sprzedaży, przywracaniu  posterunków policji i placówek pocztowych, a także utworzenie Funduszu Dróg Samorządowych.

W  kontekście ewentualnych odszkodowań  jakie Polska miałaby płacić innym państwom Morawiecki wspomniał mord w pobliskiej żwirowni na Kalkówce. Zadeklarował, że nie może być mowy o ich wypłacie, bo to nam się należą odszkodowania.

Wizytę zakończyło zwiedzanie kilku stoisk z produktami regionalnymi oraz rozmowy z mieszkańcami i pamiątkowe zdjęcia.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

98
KOMENTARZE

avatar
1500
Konfederata
Gość
Konfederata

Ruch Narodowy! Konfederacja! Zmiany! https://konfederacja.eu

every
Gość
every

Mi zależy do dobru nie tylko Mławy i takich miasteczek jak Mława., ale na dobru całej Polski. 😉
Mławianie obudźcie się póki czas, bo po wyborach możecie obudzić się z ręką w nocniku.
Proszę obejrzeć filmik:

„Czy skończymy jak Palestyńczycy?…”

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę tytuł, tyle że to pewnie dla tych co mają Facebooka.
Dla innych polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=EDqWTE9aH0A&fbclid=IwAR0vuhTKE_jQcmYA-IzUM2yMvYVR4ZEgFZchvoRUWBjECmCAzou3kw2PLYY
„Hemi” obejrzyj koniecznie.

mławianka
Gość
mławianka

Uważam, że ludzie z partii, które startują do europarlamentu i do przyszłych wyborów do sejmu i senatu w większej części się już skompromitowali. Nic nie zrobią w sprawie kościoła i jego zbrodniarzy. Nic nie zrobią by ograniczyć wpływy kościoła. W dalszym ciągu religia będzie się odbywać w szkołach, w dalszym ciągu będą szły olbrzymie dotacje na KK. Uważam, że tylko Wiosna jest w stanie zmienić te reguły i zmienić albo nawet doprowadzić do zerwania konkordatu, tylko Wiosna Biedronia wyprowadzi religię ze szkół, tylko Wiosna zmniejszy wpływy kościoła w Polsce, tylko Wiosna zdecyduje się na odcięcie od dotacji tej chorej instytucji.… Czytaj więcej »

Hemi
Gość
Hemi

Od ścigania przestępców jest policja i prokuratura. A Biedroń to może sobie ścigać, takich jak i on sam, w jakim celu to lepiej się nie domyślać.

Wyprowadzić katechezę ze szkół, wprowadzić „edukatorów seksualnych” (w dobie Internetu ktoś jeszcze potrzebuje jakiejs wiedzy w tej dziedzinie?) od Biedronia i kartę LGBT jak w Warszawie.

Piękny program, nie ma co. Miejmy nadzieję, że ludzie nie uwierzą w lewackie dyrdymały tego posiwiałego pseudo młodzieżowca.

Xawery
Gość
Xawery

P o tym tekście, Hemi, raczej nie uwierzą w twoje dyrdymały. Z deojga złego jiz wole program Biedronia, niz twoje posty z tymi naukami, pisowski animatorze

Hemi
Gość
Hemi

Biedroń to jest polityczna Panna Nikt (nie ma pomyłki), wydmuszka, produkt marketingowy. Neo-palikot dla tych, którzy chorują z nienawiści do „czarnych”, „klechów”, ktorzy rzekomo są powodem ich zyciowych porazek.

O sukcesach Biedronia w Słupsku najlepiej wiedzą. Niczego sensownego tam nie zrobił, jeździł po świecie na różne homo mityngi, biegał po zaprzyjaźnionych redakcjach żeby robić nieustanną auto promocję i modlić oczy naiwnym. W pewnym momencie rzucił urząd i mieszkańców i tyle go tam wiedzieli, ale jak widać co niektórym nawet i to nie jest w stanie otworzyć oczu.

mławianka
Gość
mławianka

Za dużo TvPIS i radia PIS. Zmień stacje, bo woda bulgocze.

dzidek
Gość
dzidek

Szanowna Pani, ale jak Hemi, ma zmienić stacje, jak ON bidaczysko nie wie jak to zrobić, bo nie dostal jeszcze instrukcji.

Xawery
Gość
Xawery

WIOSNA TAK!!!! Tylko bez Biedronia, i jego zony, rozumiem, jego zachowania, ale.nie popieram takich wyborów.

mławianka
Gość
mławianka

Bardzo nieładnie, że pana burmistrza nie było osobiście na spotkaniu z premierem – ot takie moje zdanie.

Guy
Gość
Guy

Mława to miasto PO wskich świnek

Xawery
Gość
Xawery

Wolę być Peowska świnko, niz pisowskom cielakiem na uwiezi.

Famas
Gość
Famas

Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta „opozycja” chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było… Czytaj więcej »

Anonim
Gość
Anonim

A afera z klerem??? – trochę większa niż afera z Misiewiczem.
Afera próby budowy dwóch wież na Srebrnej?
Tak, PIS jest czysty jak jak chińskie leki produkowane z hałd zawierających pierwiastki radioaktywne.

Hemi
Gość
Hemi

A co to za afera Srebrnej? Badałeś temat czy w pewnej pro-PO telewizji powiedzieli, to powtarzasz? To jest owszem, afera, ale PO. W Warszawie jest juz dziś Bangladesz, bo każdy zagraniczny inwestor kupuje w Śródmieściu działkę i z błogosławieństwem władz buduje na 30 pięter. Co mają z tego mieszkańcy? Nic, zacienienie, korki, paskudny widok szkła przez 24h. A cała kasa z biurowca wędruje zagranicę. Ale gdy polska spółka Srebrna chciała podobny biurowiec postawić, to władze miejskie PO postawiły veto. Bo tam Kaczyński się pojawia gdzieś w papierach. A gdzie konstytucyjna równość wobec prawa? Gdybyś sam kupił działkę, a urzędnik ni… Czytaj więcej »

Xawery
Gość
Xawery

P Jakim trzeba byc nieukiem, ten tylko sie dowie kto czyta posty,
Hemiego, ktory za wszelką cenee chce dorównać JAKIEMU.

Pierro
Gość
Pierro

Szacunek popieram Święte słowa

dzidek
Gość
dzidek

Famas te rady to schowaj dla siebie, bo to nie opozycja paraliżuje państwo tylko robi to sama pisowska władza pod wodzą Kaczyńskiego. Nie doradzaj na kogo mamy głosować, bo to są decyzję wyborców którzy są bacznymi obserwatorami, rządów tej pisowskiej hołoty.

Seba
Gość
Seba

POPIERAM SŁOWA Famas. Też jestem tego zdania. Będę głosował na PIS !

dzidek
Gość
dzidek

Popieraj Seba Famasa, nikt ci tego nie broni, tylko jak Wam sie obydwu wody w uszy naleje, to się w tych bzdurach utopicie, chyba ze umiecie pływać, ale wtedy po takich przeżyciach nokt wam reki nie poda,

Miki
Gość
Miki

Ludzie jak długo będziecie jeszcze się dawać nabierać na ta pisowska propagandę. Dali wam 500+, emeryturę 13 żeby kupić głosy przed wyborami a co się dzieje: ceny w sklepach już dawno oszalały, patologią leży i pije bo ma za co bo da Mops Gops a uczciwy człowiek ciężka pracą to wszystko finansuje płacąc coraz to nowe podatki o których nawet nie zdaje sobie sprawy. POLSKO dokąd zmierzasz ja się pytam? A Jeszce Pan prezes zna drogi lepiej niż nie jeden kierowca tira siedząc w swojej limuzynie prowadzonej przez ochroniarza opłaconego z naszych podatków

Zen
Gość
Zen

Strata kłamstw i propagandy peowcow
Nie zna granic

Hemi
Gość
Hemi

Propagandę? Za PiS mówią czyny, nie słowa. Każdy może sam ocenić, czy przekaz rządu ma pokrycie w faktach. Samo 500+, to są co miesiąc konkretne zastrzyki finansowe dla rodzin i miejscowości takich jak Mława i mniejszych. A Platforma i jej wasal PSL? Warto przypominać ich „dokonania”, proszę, kilka przykładów z brzegu: – na 500 plus pieniędzy nie ma i nie będzie, – z VAT mieli mało pieniędzy, raporty NIK alarmowaly o przekrętach i wyłudzeniach, ale ci oszustom dali spokój a podnieśli stawki uczciwym ludziom, stawka podstawowa podatku z 22 na 23% w 2011 r., – w kampanii wyborczej zero słów… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Taka szycha w Mławie, a Bunia niema, pochwalił by się placem 3go maja i kinem

Ktos
Gość
Ktos

Średnia wieku 50 plus…. elektorat. Nezle

dzidek
Gość
dzidek

Nie ma się co dziwić tej średniej, większość obecnych na spotkaniu, po osobistej kontroli / Policja, jak zwykle zna swe obowiązki/ swą obecnością spłaca tą 13 tkę. No i Mateuszek machał, machał, no ale z tego nic nie wynikało, bo takich miast jak Mława jest tysiące w Kraju. Z tego spotkania wynika że była to impreza powiatowa, którą ratowały Kola Gospodyń Wiejskich—ze swymi wypiekami, być może dlatego zabrakło Burmistrza Kowalewskiego / prawdopodobnie rozchorował się bidak z wrażenia / No i mławscy notable w większości pisowscy aktywiści, mogli się chwilkę ogrzać przy Mateuszku, przynajmniej zostaną im na pamiątkę zdjęcia. DOBRA ZMIANA—DOJNA… Czytaj więcej »

mławianka
Gość
mławianka

Byłam na tym wiekopomnym spotkaniu z premierem. Jestem również osobą 50+. Nie klaskałam, nie wiwatowałam, nie podniosłam nawet tyłka z ławki na której siedziałam, gdy jego ekscelencja przechodził w kierunku estrady,byłam tak po prostu z ciekawości zobaczyć reakcję ludzi. Moim zdaniem te wiwaty ludzi 50+ były po prostu niesmaczne. Nie rozumiem tego zachwytu, tej euforii, tym bardziej, że premier nie ma szacunku do czasu swoich wyborców. Ponad godzinne spóźnienie na spotkanie i brak słowa wyjaśnienia oraz słowa przepraszam jest karygodne i oznacza brak szacunku do swoich wyborców.

Hemi
Gość
Hemi

Nic nie szkodzi. Gdy pewnego dnia Schetyna przyjedzie do Mławy , będziesz mogła w dwójnasób klaskać i wiwatować.

On i jego partia tak wiele dla Polski i dla Mławy zrobili. Ręce same się układają do oklasków.

mławianka
Gość
mławianka

Albo czytaj moje komentarze i dopiero się wypowiadaj, albo nie wypowiadaj się w ogóle pisiorze.

dzidek
Gość
dzidek

Hemiemu ciezko przychodzi czytanie tekstu, a ze zrozumieniem tresci jeszcze gorzej,ale to nic moze kiedys mu się sprzykszy robić za pisowskiego slugusa, i zmieni zdanie, i wroci do normalnie myslacych ludzi.

dzidek
Gość
dzidek

Hemi wrzuć na luz, czy ty naprawdę piszesz tskie bzdury,sam od siebie cz nasz przekaz dnia , przestan udawac glupka na uslugach mlawskiego Pis, nie licz od nich na żadne profity bo co lepsze fuchy to juz sa przez nich zajete

Hmmm
Gość
Hmmm

Swoją drogą mam pytanie.
Dlaczego ja – podatnik – również musiałem zapłacić za tą imprezę?
Skoro zaprosił starosta (pi*) i burmistrz (własny komitet wyborczy) to niech z własnej kieszeni płacą a nie ze, obsługa, ochrona, osoby do ławeczek i cała reszta ludzi jest zatrudniana a płacą zwolennicy jak i przeciwnicy partii występującej.
A może warto by było zaprosić innych ważnych ludzi?
Ciekawe czy Pani M. (mowa o rzecznik) będzie tak latać jak przy premierze….
Dlaczego osobą zapraszająca olała sobie spotkanie? Mowa o Panu S. (burmistrz)
Oj Mławo przynajmniej Ty przejrzyj na oczy i zobacz co się dzieje w tym kraju..

xawery
Gość
xawery

Pan Burmistrz zawsze musi się czymś wyróżnić, na Dniach Strażaka założył mundurek, trochę przy szczupły to nie szkodzi, wsiądzie na rowerek, przejedzie kilka razy do swej posiadłości, i będzie dobrze, a to że nie byl na imprezie o taka zasłona dymna, na Sesjach Rady Miasta i tak współpracuje z PIS I Kiełbinskim. A te bieganie wokół Mateuszka w wykonaniu Pani Grzywacz—to wszystko tylko na pokaz no i chęć znalezienia się na fotkach, aby mieszkańcy mogli zobaczyć jaka to Ja /rzecznik/ jestem aktywna, a rzeczywistość w wywiązywaniu się z funkcji rzecznika bardzo skrzeczy, sam się zastanawiam, nie tylko ja czy ta… Czytaj więcej »

Nie zrzeszony
Gość
Nie zrzeszony

Widać po zdjęciach kto głosuję na partię PiS. Że wy ludzie wierzycie jeszcze w te kłamstwa.

Pasażer 2
Gość
Pasażer 2

Widać dobrze Ci było za czasów PO
Widocznie miałeś korzyści finansowe z tego też powodu że zależy co na rządach korupcji

XAWERY
Gość
XAWERY

No jak mają nie wierzyć, WÓDZ KACZYŃSKI Z JEGO ROZKAZU, Premier rzucił trochę kasy dodatkowo przed wyborami to się cieszą, i obiecują że będą głosować na PIS, TYLKO NIE WIEDZĄ ŻE ZA CHWILKĘ Z TEJ KASY ZOSTANĄ IM GROSZE, i zwrócą to z naddatkiem, za tą swą naiwność. Pasażer 2 rządy korupcji i okradania nas Polaków masz za obecnej władzy, nie zakłamuj rzeczywistości, jak sam grzejesz się przy obecnie rządzących NIEUDACZNIKACH.

Jerzy
Gość
Jerzy

A Cedrob Kozlakiewicza byl obecny. Ciekawe czy Pani sekretarz starostwa od kurnikarzy byla?

mławianka
Gość
mławianka

Radzę obejrzeć film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”.
Przegrane powinny być wszystkie partie polityczne, które pozwalały czy też przyzwalały na to co robi robi kler: tak PIS jak i PO, tak SLD jak i Korwin-Mikke itd…
Mam nadzieję, że ludzie przejrzą trochę na oczy po obejrzeniu na YouTube tego filmu.

Hemi
Gość
Hemi

Aha, i teraz o wynikach wyborów będą jakieś TVN owskie filmiki decydowały. A może w ogóle wyborów nie robić, niech paru redaktorów rozstrzygnie kto ma w Polsce rządzić, oni tacy wiarygodni.

Jeśli popełniono przestępstwa, to jest prokuratura i niech działa. Nie widzę natomiast podstaw do ulegania jakimś antyklerykalnym fobiom i podjudzaniu przeciw wszystkim księżom jak leci.

Odpowiedzialność zbiorowa, to już było.

every
Gość
every

Obejrzyj najpierw film, a potem dyskutuj. To nie jest film TVN.
PO rządziło 8 lat, który ksiądz pedofil został skazany?
PIS rządził 4 lata, kogo skazał?
Zmowa milczenia i zamiatania wszystkiego pod dywan.
„Kto spojrzy na polską historię to wie, że nie ma dziejów narodu polskiego (…) bez Kościoła. Kto podnosi rękę na Kościół, chce go zniszczyć, ten podnosi rękę na Polskę” – powiedział podczas pikniku patriotycznego w Pułtusku prezes PiS, Jarosław Kaczyński.

Hemi
Gość
Hemi

Ja wiem czy milczenie… W przypadku pewnego znanego reżysera, przeciw ekstradycji wielu „ludzi kultury” całkiem głośno protestowało, i zupełnie bezwstydnie.

Więc jak to jest, jak przestępstwa dopuszcza się ksiądz, to winny jest cały Kościół i można oskarżać wszystkich księży, a gdy przedstawiciel branży rozrywkowej to się go broni z całej siły i udaje Greka?

every
Gość
every

TO JEST DOKUMENT, a nie film fabularny!

Hemi
Gość
Hemi

Ale ja o innym reżyserze, bardziej znanym od Sekielskiego, za to o znacznie mniejszych gabarytach. Poszukiwanym do dziś przez amerykański wymiar sprawiedliwości za podobne przestępstwo.

Przypomnij sobie jaka była wtedy reakcja ludzi „oświeconych” ze swiata kultury, a jaka jest reakcja tych samych ludzi gdy o to samo jest oskarżany ksiadz.

Przestępstwa powinno się mierzyć jedną miarką i ścigać z jednakową bezwzglednością.

every
Gość
every

Który ksiądz w Polsce został skazany za pedofilię i został wydalony z zawodu? wymień chociaż jednego.
Czemu odbiegasz od tematu.

Hemi
Gość
Hemi

To jest pytanie do prokuratury, nie do mnie.

Dziś J. Kaczyński ogłosił projekt zaostrzenia kar za czyny pedofilskkie oraz podniesienia granicy wieku z 15 lat obecnie.

Ciekawe kto zaostrzenie kar poprze, a kto tylko ściemnia. Pożyjemy zobaczymy.

every
Gość
every

Dziś??? – trochę za późno i druga sprawa: czemu te kary nie dotyczą kleru??? – wyjaśnij.
Papier wszystko przyjmie.
Dlaczego kler przeprasza ofiary ofiary pedofili-księży dopiero po publikacji filmu Sekielskiego na You Tube.
Przecież ten film był dostępny dla dziennikarzy kilka dni wcześniej.
Kler znał sprawę pedofilii w swoich szeregach od lat, dlaczego dopiero teraz przepraszają?
Dlaczego nie przeprosili nawet po premierze „Kleru” W. Smarzowskiego, który odsłonił główne grzechy księży?
Kler w Polsce i nie tylko w Polsce jest bezkarny, ale już na świecie zaczynają się dobierać mu do d…y. W Polsce też to nastąpi. Właśnie 11 maja 2019 roku nastąpił przełom.

Hemi
Gość
Hemi

Nie posługuję się terminem „kler”, to nienawistny język antykoscielnej żulii. To po pierwsze. Po drugie, kodeks karny obejmuje wszystkich i jest prawem powszechnie obowiązującym, proponuję uzupełnić podstawy wiedzy o prawie. Po trzecie, było już w sejmie głosowanie w sprawie jawnego rejestru pedofili, no i zgadnij jak głosowali looserzy od Schetyny. Byli PRZECIW, jakby ktoś miał wątpliwości jakieś. Dziś ośmieszają się zgrywajac wielkich pogromców pedofili, mocni w gębie jak zwykle. Po czwarte, Smarzowski wielki znawca księży, przyznał, że jest niewierzący i od lat do Kościoła nie chodzi. Ja jestem tam co tydzien, nawet częściej. Poznałem wielu księży, z niektórymi do dziś… Czytaj więcej »

every
Gość
every

Hemi, Smarzowski pouczał? Ty obejrzałeś film? on tylko pokazał jawnie to o czym wszyscy doskonale wiedzą, pokazał grzechy kościoła i ich zacieranie. Słowo kler nie jest mową nienawiści, tak się mówi o księżach od wieków, ale co tu dyskutować z nawiedzonym? – to nie ma sensu. Nawiedzonego fanatyka nic nie jest w stanie oświecić.

xawery
Gość
xawery

Szanowna Pani every, jak sama Pani widzi, z jakim fanatykiem przedstawicielem żulii mławskiej, mamy do czynienia skoro ma już układy wśród księży, to do nawiedzonego HEMI nic nie dotrze on wie swoje, Hemi zniknij z tego portalu znajdz sobie inne forum np. Portale Karnowskich czy Sakiewicza albo odwiedzaj w studio TVP OGÓREK, tam jest Twoje miejsce, nie zaśmiecaj tego portalu swoimi przekazami, bo to co piszesz nijak nie przystaje do rzeczywistości…,

xawery
Gość
xawery

Szanowna Pani mam wątpliwości czy do niektórych wiernych sług sekty PIS to przesłanie Z tego filmu w ogóle dotrze / przykład Hemi /, wystarczy posłuchać poczytać, i można sie przekonać że tak nie będzie, a już wypowiedzi co niektórych hierarchów kościelnych, czy partyjnych sługusów, jak Terlecki, Sariusz Wolski / jak przeszedł do tego gniazda OS, to po prostu zgłupiał / Tak WYBÓR NALEŻY DO NAS– faktem jest że wszyscy mają po trosze tego brudu za uszami.

Hades
Gość
Hades

Mam pytanie czy na tym spotkaniu był Pan burmistrz Mławy?

mławianka
Gość
mławianka

Burmistrz schował się do szafy, jak Kaczyński przed wyborami… cwany gość, ale nie z nami te numery…

dzidek
Gość
dzidek

Nie bo oglądał na żywo w TV MAZURY A RELACJE ZE SPOTKANIA ZDAŁA Pani Naczelnik propagandy Ratusza, A JAK PISZE MŁAWIANKA że schował się do szafy—z jednym ma Pani rację że tą obecnością, nie nabierze nas na ten numer.

Mławiak
Gość
Mławiak

Pan Marek K. pokazał dziś klasę, troszczył się o członków i sympatyków PIS. Stał z boku starał się pomagać. Tej klasy zabrakło Staroście i Przewodniczącemu. Oni grają w innej lidze.

Mela
Gość
Mela

Wasil już nie pisz głupot.

Jaaa
Gość
Jaaa

Ten Pan codziennie pokazuje taka klase, że aż strach na niego patrzeć…

Wnikliwa
Gość
Wnikliwa

Jak sam zaprosił to i nie odstępował na krok…oj, tam zaraz klasa

DZIDEK
Gość
DZIDEK

Mławiak czy Ciebie na prawdę pokręciło, że piszesz że Pan MAREK KIEŁBIŃSKI pokazał klasę, KLASA w wykonaniu tego Pana Dyrektora to są dwie sprzeczności!!!!! właśnie taką klasę reprezentują wymienieni przez ciebie działacze, a zwłaszcza KOMBATANT SOLIDARNOŚCI, ŁUKASIAK, natomiast że w tym klasowym PISOWSKIM środowisku Z MYŚLĄ TYLKO O SOBIE znalazł się były Burmistrz miasta Pan JERZY RAKOWSKI- BUDZI ZDUMIENIE WIELU OBSERWATORÓW MŁAWSKIEJ POLITYKI —-myślę że ten post Meli dotyczy ciebie Mławiak.

oSa
Gość
oSa

A gdzież to nasz włodarz złotousty się schował? nie zaszczycił pana premiera, przecież PIS to koalicjanci

ojjoj
Gość
ojjoj

Napis MŁAWA nas scenie jest tęczowy. to chyba prowokacja organizatorów

Majka
Gość
Majka

To nie prowokacja, to po prostu wskazanie właściwego kierunku.
Wszak Wiosnę mamy…

dzidek
Gość
dzidek

Nie tylko na scenie było tęczowo. Ostatnio otwarty pasaż, przy handlowcu i pięknie bijąca woda z fontanny też mieni się wszystkimi kolorami tęczy—-strach pomyśleć jak pisowscy aktywiści, to zobaczą to mogą tego zabronić, bo oni wszystko łączą a zwłaszcza tęczę z LGBT. no i wtedy będzie kłopot.

Magni
Gość
Magni

Zakazane „twarze” delikatnie rzecz ujmując

xXx
Gość
xXx

Ale mu nos urósł w Mławie.

wooow
Gość
wooow

Ilu fotografujących! Ledwie namiotu nie rozwalą..

Jan
Gość
Jan

No tak. Przybył Premier RP i co obiecał? Prosił o maszynkę do głosowania na PIS. Popierać i nie przeszkadzać. Ludzie obudźcie się. Ceny rosną. Życie drożeje . Ktoś to będzie musiał spłacić. Nasze dzieci. Żal mi Was mławianie.

Hemi
Gość
Hemi

Poczekaj, jak ceny podjadą, gdy PO z satelitami formie się na powrót do władzy, oby nie.

Wygłodzeni kilkuletnim odsunięciem od stanowisk, ci dopiero daliby wszystkim popalić.

Co zrobił PiS gdy w kasie państwa było mało pieniędzy? Dobrali się do oszustów w paliwie i w VAT. A co zrobiła Platforma w 2011 r? Oszustów zostawili w spokoju, VAT podnieśli uczciwym, normalnym ludziom, z 7 ma 8% i z 22 na 23%. Ceny poszły w górę, bo przecież zawsze płaci konsument.

Poznaj różnicę.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Święta prawda

dzidek
Gość
dzidek

Hemi–byś mógł przestać być takim naiwniakiem, Ty widzisz tylko to co ci pasuje do komentarza w wychwalaniu PIS, i i Twój przekaz, jest bardzo prostacki i naiwny w tym pisowskich przechwałkach, poczekaj na efekty tych działań wtedy dowiesz jaki to jest koszt tego dobrobytu za PIS, przestań nam nawijać makaron na uszy, bo wygląda to na to że jesteś propagandzistą jedynie słusznej Partii PIS, i nie musisz się tym chwalić, a do oszustów dopiero dobiorą się ci którzy zmienią tych karakanów od Kaczynskiego.

Dres
Gość
Dres

Prawda hemi
A ktoś kto twierdzi inaczej to dobry oszust kto ma wtyki i umie czerpać kasę z biednego

dzidek
Gość
dzidek

Zmień ten dres na inne odzienie bo masz sieczkę w głowie, kasę z biednych wlaśnie czerpie DOBRA ZMIANA—-DOJNA ZMIANA !!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Aby stslo się, tak jak piszesz Hemi,to peowcy musieli by być takimi idiotami jak Ty nie powtarzaj tych glypot pisi slugusie.

Czytamy zawsze
Gość
Czytamy zawsze

PiS i tylko PiS

Janek
Gość
Janek

Glosowalem na PO. Ale po tym co w kraju zrobili i zruinowali, nawolujac do nienawisci zaglosuje na PiS.

XAWERY
Gość
XAWERY

Janek–czyżbyś odebrał już 13 tkę???głosuj masz do tego prawo—przestań się tym chwalić, bo pózniej może być Ci WSTYD, ŻE DAŁEŚ SIĘ NABRAĆ TYM OSZUSTOM.

Hmmm
Gość
Hmmm

A radny Marek K. oraz Michał P. Tylko wiedzą jak zdjęcia sobie robić z kolejnym złotoustym ale jak mowa o ich wnioskach to zabrakło.
Ja się pytam – gdzie są podpisy????

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Na Dzierzgowskiej leza

dzidek
Gość
dzidek

Słuszne pytanie zadajesz, ale czy radni M Kiełbiński i M Pol, MAJĄ POSTAWIONE JAKIEŚ ZARZUTY za ukrywanie tych podpisów, że piszesz incjały ich nazwisk.

Miraz
Gość
Miraz

O zdjęcia i podpisy to zapytaj Wojciecha K. On pewnie wszystko wie.

Pablo
Gość
Pablo

Klamca i oszust Same Mochery tam byly . Klamac sie nauczyli tylko i jezdzi taki jeden z drugim . A ten ciemnogród patrzy w nich jak nie wiadomo w co . Zal mi tych ludzi którzy nie widzą co oni robia i do czego to wszystko doprowadzi

Teresa
Gość
Teresa

Lepiej być moherem niż platwormiano – kodowym frajerem ….

mławianka
Gość
mławianka

Lepiej nie być ani jednym, ani drugim.
Byłam. Widziałam. Słyszałam.
To nie były „Nasze smaki”, to była czysta kampania wyborcza i zachwalanie kandydata PIS do europarlamentu i… nic poza tym

XAWERY
Gość
XAWERY

–NARESZCIE ZNALAZŁA SIĘ ODWAŻNA—mławianka, ma Pani rację tylko dziwne w tym przekazie było to że ten spaślak który utuczył się na EURO, BIELAN znowu puka aby dalej nabijać kabzę, bo chce dorównać Karskiemu który stał sie milionerem / 7 milionów oszczędności, stać go nawet było aby rozwalać po pijaku melexy na Cyprze. Taka to jest ta PISOWSKA władza, która znajduje swych przekupionych naiwnych, wielbicieli.

Hemi
Gość
Hemi

No tak, Bielan jedzie do Brukseli nabijać kabzę, bo on przecież na polityce zagr. się nie zna i po angielsku sobie nie poradzi:).

Natomiast taki pan Kalinowski wiszący nad rondem wybiera się do Brukseli, jak nalezy rozumieć, hobbystycznie, charytatywnie jedzie Polskę reprezentować i żadnych pieniędzy brać nie będzie, tak jak przez dotyczasowych kilka kadencji w Europarlamencie, za darmo chłop harował.

O ludzka naiwności…

DZIDEK
Gość
DZIDEK

Hemi czy Ty swymi postami musisz naprawdę robić z siebie takiego naiwniaka i GŁUPKA /CHYBA ŻE CI ZA TO PŁACĄ/ to inna sprawa, nie wierze aby za takie idiotyzmy płacili, chociaż w PIS to wszystko możliwe, zapłacą za każdą głupotę aby dojść do władzy, no ale po marzyć dobra rzecz.

Pablo
Gość
Pablo

Tak ciemnogród pana swego bedzie sluchal Niech dadzą ludziom godnie zyc normalne pensje do godnego życia

xawery
Gość
xawery

Nie do wiary że wśród mławskich kobiet, są takie FRAJERKI, jak moherowa TERESKA , ale myslę że jesteś wyjątkiem

Tyt
Gość
Tyt

Żal mi takich ludzi jak ty Pablo
Splunąc w twarz takim [wymoderowano]

mławianka
Gość
mławianka

Mnie zaś żal takich ludzi jak Ty, Tereso. Pinokio ma już nos tak długi jak stąd do Brukseli.

XAWERY
Gość
XAWERY

Przyjdzie czas, że będziesz pluł w twarz tym którzy dziś ci płacą a za chwilę będą zabierać, Pablo ma rację, że ciemnogród zawsze będzie Pana słuchal, zgodnie z przekazem JACKA KURSKIEGO cyt. CIEMNY LUD I TAK TO KUPI, i dlatego naoglądałeś sie TVP o plujesz tylko że nie w tą stronę.

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

Pójdę i zagłosuję, ale na pewno nie na PiS. Nie po tym jak gardzi ludźmi i każe „popierać i nie przeszkadzać”.

Fakt, że były doradca Tuska, milioner, udzielający kredytów frankowych prezes banku, którego jedynym celem było dostarczanie pieniążków Polaków zagranicznym właścicielom, jest twarzą „wrażliwego społecznie PIsu” jest dość… karykaturalny. A wy jeszcze się dajecie na to nabrać.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

DO czytelniczki ciemnotę wciskasz .Chyba mosisz wieksze podatki placic czy moze zazdrość o 500 plus bo dxieci mie ma badz dorosly

xawery
Gość
xawery

Mławiak ty nie taką ciemnotę łykasz codziennie od swoich pisowskich oszustów, Czytelniczka ma rację sprawa wprowadzenia kredytów frankowych to sprawka MORAWIECKIEGO.

Hemi
Gość
Hemi

Kredytów we frankach udzielały prawie wszystkie banki. Obwinianie o to akurat prezesa jednego z banków jest śmieszne, bo zakazanie kredytów w CHF to była kompetencją nadzoru bankowego (KNF). Którym zarządzali ludzie kojarzeni z PO, wiec prosze nie wciskac bajerów.

Jak skutki polityki PO dla Mławy i Mazowsza wyglądają to już sprawa prywatyzacji PKS-ów pokazała. Interes zamknięty, autobusy nie kursują, a gdzie są pieniądze z tej prywatyzacji??

XAWERY
Gość
XAWERY

Hemi—-czy ty jeszcze spisz, obódz się naiwniaku, bo piszesz bzdury, `które mogą kupować tacy naiwniacy jak TY, przestań zaśmiecać ten portal tą swoją pisowską propagandą.

Hemi
Gość
Hemi

Wszystko to, co mam do powiedzenia, ma oparcie w faktach.

Ze strony zwolenników opozycji są jak widzę głównie emocjonalne reakcje typu „obudżcie sie”, „nie widzicie, co się w Polsce dzieje” (jakby działo się coś złego), itp.

O faktach możemy dyskutować. Natomiast stabilizowanie czyichś rozchwianych stanów emocjonalnych to robota dla jakiegoś psychologa. Sorry, nie moja działka.

dzidek
Gość
dzidek

NARESZCIE NAPISAŁEŚ CO CIE BOLI HEMI—-a więc nie czekaj udaj się do psychologa, bo jeszcze chwila i trudno będzie cie wyleczyć z tej pisowskiej choroby, nie marnuj swego talentu, po wyleczeniu możesz się jeszcze przydać, by normalnie funkcjonowac

XAWERY
Gość
XAWERY

Może cieszyć to że wśród nas komentujących, te wypociny mławskich wielbicieli PIS, są jeszcze ludzie rozsądni i myślący, którzy prawidłowo oceniają rzeczywistość—SZACUNEK CZYTELNICZKO !!!!!!! DLA GŁOSU ROZSĄDKU, oby więcej wśród mławiaków było takich komentujących.