Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ukradł psa, uszkodził samochód i do tego groził właścicielom


fot. ilustracyjne

W czwartek 9 maja około  godziny 15:00 w Kluszewo, (gm. Szydłowo)  30 – letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Szydłowo, dokonał kradzieży psa rasy Cocker Spaniel oraz uszkodził samochód osobowy marki Audi, czym spowodował straty o łącznej wartości ponad 1 tys. zł. Następnie wypowiadał słowa gróźb karalnych w kierunku pokrzywdzonych:  41 – letniej kobiety i 45 – letniego mężczyzny. W wyniku podjętych czynności policji sprawcę zatrzymano, a psa odzyskano i przekazano właścicielom. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Ruchu
Gość
Ruchu

Frajer bity… niech ludziom odda pieniądze bo ludzie jeżdżą pracują a on ich wykorzystuje … szon szon szon … [wymoderowano] z Dębska.. o nim mowa pała co ludzi wykorzystuje i jest chory . Dlatego czekajcie aż komuś zrobi krzywdę albo ktoś jemu .

Żółty
Gość
Żółty

Dobra mordeczka myśli że karma nie wraca, szybko się [wymoderowano] stoczył a jeszcze tyle pieniędzy winnien

Mława
Gość
Mława

Codziennie artykuły o 30 latku z gminy Szydłowo, czy naprawdę musi stać się tragedia żeby pewne służby zaczęły reagowac?

Mława
Gość
Mława

Codziennie 30-latek z gminy Szydłowo i 30-latek z gminy Szydłowo. Czy naprawdę musi dojść do tragedii żeby się ktoś tym zainteresował??

Gość
Gość
Gość

Czyżby znów Pan z Dębska ???

rabczun
Gość
rabczun

ciekawe czy jutro go wypuszcza bo w piatek go zgarneli w Debsku podobno dusil faceta