Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To pierwszy krok do poprawy wizerunku szpitala


Skazany za molestowanie pacjentki lekarz nie jest już pracownikiem SP ZOZ w Mławie. Nie czekając na nadesłanie wyroku , sam złożył wypowiedzenie. Wcześniej jednak w pełnieniu obowiązków lekarza zawiesił go dyrektor mławskiego szpitala.


– Treści wyroku nie znam, dowiedziałem się o nim z mediów. To były wystarczająco poważne wątpliwości, czy ta osoba może pełnić obowiązki lekarza, więc zawiesiłem go w pełnieniu czynności. W trakcie odbytej  rozmowy lekarz stwierdził, że nie zna tego wyroku, ale nie zaprzeczył jakoby taki miał zapaść. W efekcie sam poprosił o rozwiązanie stosunku pracy. To pierwszy krok do poprawy wizerunku szpitala – komentuje sprawę Waldemar Rybak dyrektor SP ZOZ w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Karola
Karola
3 lata temu

O którym lekarzu mowa?

czytelnik
czytelnik
3 lata temu

wyjedzie daleko i znów będzie wykonywał swój zawód 🙁

Mlawianka
Mlawianka
3 lata temu

Świństwo 2 lata powinien być całkowity zakaz! plenienia zawodu Doszliśmy do czasów ze co niektórzy ludzie myślą ze WSZYSTKO IM WOLNO BO MAJĄ STANOWISKO daleko nie zajdą

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x