Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławscy pływacy na podium w Pułtusku


Najmłodsza grupa mławskich pływaków świetnie zaprezentowała się na Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Pułtuska. Nasza reprezentacja wraz z trenerem Przemysławem Wółkiewiczem przywiozła 6 medali; jeden złoty, dwa srebrne i trzy brązowe.


Dwa medale zdobył Igor Chaborski ; złoto na 100 metrów stylem zmiennymi srebro na 50 metrów stylem dowolnym. Również dwa medale wywalczyła Gabrysia Sawicka; srebrny medal na 50 metrów stylem klasycznym i brązowy medal na 100 metrów stylem zmiennym. Ostatni z medali – brązowy, zdobył Filip Kwiatkowski na 100 metrów stylem zmiennym. Igor Chaborski dodatkowo otrzymał statuetkę w kategorii najlepszego zawodnika w swoim rocznik – zajął drugie miejsce .Gratulujemy Trenerowi Przemkowi i wszystkim zawodnikom.

Pełne wyniki zawodów można zobaczyć tutaj:

http://live.megatiming.pl/grabiec/2019/04_27_pultusk/index.html

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x