Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna. Konkurs ”Jestem bezpieczny w domu, szkole, bibliotece” rozstrzygnięty


7 maja 2019 r. w bibliotece odbył się międzyszkolny konkurs dla klas I-III „Jestem bezpieczny w domu, szkole, bibliotece”. Swoich reprezentantów wystawiły wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy.


Rywalizacja rozegrała się pomiędzy 8 drużynami, które odpowiadały na pytania z zakresu wiedzy o ruchu drogowym, zagrożeń występujących w drodze do szkoły, na ulicy, w domu, w Internecie, a także pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zdrowego stylu życia. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: Marzena Majko – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieczfni Kościelnej, Iwona Antoniak – koordynator ds. bibliotek publicznych w powiecie mławskim i st. asp. pan Tomasz Karpiński – dzielnicowy gminy Wieczfnia Kościelna.

Jury miało trudne zadanie, a różnice w punktacji były minimalne, co świadczy o dużej wiedzy i bardzo dobrym przygotowaniu uczniów do startu w konkursie.

Na podium znaleźli się:

  1. Zuzanna Mórawska, Oliwier Kania – SP. Wieczfnia Kościelna (kl. II)
  2. Lena Kamińska, Maja Kołakowska – SP. Wieczfnia Kościelna (kl. III)
  3. Maja Dąbkowska, Aleksander Piórkowski – SP. Wieczfnia Kościelna (kl.I)

Widownia z uwagą śledziła zmagania swoich koleżanek i kolegów, zagrzewając ich do walki. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz słodycze. Łakociami poczęstowano również publiczność. Miłym akcentem okazała się pozostawiona przez jedną z drużyn karteczka z podziękowaniem za uczestnictwo w konkursie.

źródło i fot. GBP w Wieczfni Kościelnej

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x