Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kontrabanda w gminie Radzanów


fot. ilustracyjne; Pixabay

W środę 9 maja około godziny 10:30 w gminie Radzanów funkcjonariusze z Referatu Przestępczości Gospodarczej i Korupcji ujawnili nielegalną kontrabandę. Zatrzymali mieszkańca pow. mławskiego, który posiadał wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy.

Policjanci ujawnili w miejscu zamieszkania mężczyzny ponad 13 tys. sztuk  pojedynczych papierosów. Łączna wartość uszczuplenia podatkowego z tytułu akcyzy wynosi ponad 11 tys. zł., natomiast podatku VAT ponad 3 tys. zł. Działania policji pozwolą na wszczęcie postępowania realizowanego przez Prokuraturę Rejonową w Mławie. Sprawcy grozi wysoka grzywna i do trzech lat więzienia.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Ela
Gość
Ela

Rewelacja dziadka albo kaleke złapać z papieroskami, normalnie sukces