Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
meblolux

Mława. Znamy już nazwiska członków obwodowych komisji wyborczych


Komisarz Wyborczy w Ciechanowie 6 maja powołał zgłaszanych wcześniej przez pełnomocników zarejestrowanych komitetów wyborczych kandydatów do obwodowych komisji wyborczych. Znane są już pełne składy osobowe komisji. Teraz komisje zostaną przeszkolone, a także wybiorą spośród swoich członków przewodniczącego i zastępcę.W Mławie będzie 15 obwodów głosowania, podobnie jak w poprzednich wyborach. Najmniej liczna będzie obwodowa komisja wyborcza w szpitalu, pozostałe komisje liczyć będą w zależności od wielkości obwodu głosowania 9 lub 11 osób.

Przypomnijmy, 26 maja odbędą się w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego, a członkom okręgowych i rejonowych komisji wyborczych za czas związany z wykonywaniem zadań członka komisji oraz członkom obwodowych komisji wyborczych za czas związany z przeprowadzeniem głosowania oraz ustaleniem wyników głosowania przysługują zryczałtowane diety. W przypadku obwodowych komisji wyborczych  przewodniczący tych komisji otrzymają dietę w wys. 500 zł, zastępcy – 400 zł, a członkowie po 350 zł. Diety są nieopodatkowane.

JK

Zobacz także…

Listy pełne kandydatów. Czy jest ktoś z Mławy? [Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Wybory do Europarlamentu 2019 – okręg nr 5, Mazowsze. Lista. Kandydaci]

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
Dzidek
Gość
Dzidek

Pisząc o drodze chodzi mi o odcinek drogi przy tej stacji paliw w ALEJACH.

Mławiak
Gość
Mławiak

Mafia!!!!!!! jest tylu bezrobotnych, ktorzy mogliby zarobic sobie pare zlotych będąc w komisji, ale po co, trzeba wystawic swoich. Swoj swemu zawsze załatwi, Mlawa, Szydlowo…. wszędzie tak jest.

Dawna absolwentka
Gość
Dawna absolwentka

Zgadzam się z Panem, jedna z pań siedząca w komisji w szkole nr (wymoderowano) jest osobą nad wyraz nieprzyjemną, dającą osobom głosującym wyraźnie znać, że są tu niepotrzebni bo przecież zawracają jej głowę w czasie picia herbatki…. no ale przecież kolejny raz siedzi w komisji…. aż nie chce się tam iść.

dzidek
Gość
dzidek

Bardzo odważnie–i prawidłowo, bo taka jest mławska rzeczywistość, a na układy i układziki nie ma rady, możemy sobie pisać do woli, aż nas paluchy zabolą, nie spodziewajmy się jakichś zmian, a na komisjach wysyp kandydatów PIS, KORWIN, KUKIZ 15, KORWIN BRAUN. Widać wyraznie aż wierzyć się nie chce że Mława, została opanowana, przez PIS, i ich akolitów prawicowych, czyżby naprawdę nie było innych mieszkańców, SĄ TYLKO ŻE ZABRAKŁO IM POPARCIA, WYŻEJ WYMIENIONYCH, JEST TO BARDZO SMUTNE!!!!, A tak przy okazji, jak to jest, że ni z gruszki ni z pietruszki, robi się drogę obok tej nowej stacji benzynowej nie dawno… Czytaj więcej »

mławianka
Gość
mławianka

Dzidek, burmistrz słucha mieszkańców, ale tylko słucha, ale… robi to co mu się opłaca, jak każdy.

Dzidek
Gość
Dzidek

Szanowna mławianko!!!—chyba się zgodzisz ze mną że nie tak miało być, nie po to wybierali mieszkańcy Pana Kowalewskiego na kolejną kadencję, aby tak nas lekceważył, myślę, że zdaje sobie sprawę z tego że JEST BURMISTRZEM MIASTA MŁAWY— i niech zacznie spłacać dług wobec mieszkańców, bo nasze miasto mieszkańcami stoi a nie tylko partnerami w ramach PPP i DEWELOPERAMI, chociaż i to jest potrzebne dla rozwoju miasta, no ale bez przesady.

Zaskoczony
Gość
Zaskoczony

Marta Kwiatkowska zgłoszona przez PIS???? Mój Boże….

Mławianka
Gość
Mławianka

Kobieta zmienną jest …..

mławianka
Gość
mławianka

Nie tylko kobiety zmienne są. Zmienność facetów, szczególnie w polityce jest nad wyraz częsta…, ale tak się dzieje od wieków. Do tego jak widzę zdążyliśmy się przyzwyczaić… Od wieków ludzie zdradzają pokonanych i przystają do wygranych – taka smutna kolej rzeczy. Pieniądze podobno nie śmierdzą, a pokorne ciele dwie matki ssie, a czasami i o wiele więcej.