Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zginęła złota biżuteria i pieniądze. Straty ponad 28 tys zł


Na przełomie kwietnia i maja br. ul. Szpitalna, nieznany sprawca przez okno piwniczne dostał się do wnętrza budynku mieszkalnego przy ulicy Szpitalnej w Mławie. Zabrał z niego w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy, złotą biżuterię i inne wartościowe przedmioty. Właściciel oszacował powstałe straty na kwotę ponad 28 tys. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.


źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x