Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z forda zginął plecak i samochodowa kamerka


Okazja czyni złodzieja, a pozostawione w dodatku w niezamkniętym aucie rzeczy stają się łatwym łupem złodzieja. Taki przypadek odnotowała właśnie mławska policja w nocy z 4 na 5 maja br. na Osiedlu Książąt Mazowieckich.


Do stojącego na  parkingu przed blokiem  niezamkniętego samochodu marki Ford Galaxy dostali się nieznani sprawcy  i dokonali kradzieży rejestratora jazdy oraz plecaka wraz z jego zawartością, znajdujących się w środku pojazdu. Straty oszacowano na kwotę ponad 800 zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x