Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny alarm. Tym razem w KLO


To już chyba wszystkie szkoły średnie publiczne i niepubliczne w Mławie sprawdzały pomieszczenia szkolne po otrzymaniu mailowych ostrzeżeń o podłożeniu ładunku wybuchowego. Tym razem kilka minut temu służby pojechały do takiego zgłoszenia na terenie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ja wiem
Ja wiem
3 lata temu

Nie domyślacie się że chodzi o przecieki? Przecież w innych szkołach gdzie matury odbyły się o czasie uczeń mógł w kilka sekund zrobić zdjęcia arkuszom gdy nikt nie patrzył i przesłać osobom gdzie opóźniono egzamin. Oczywiście będąc za to sowicie opłaconym. Tamci mieliby pytania i kilkadziesiąt minut na przygotowanie.

Art
Art
3 lata temu
Reply to  Ja wiem

Bzdury. O 8 rano już było w większości przypadków po wszystkim, a egzaminy zaczęły się o 9.00.

Czytelniczka
Czytelniczka
3 lata temu

No nieźle, myślałby kto, że w prywatnej szkole nie było strajku nauczycieli, więc spokojne matury gwarantowane.

Aaaaa
Aaaaa
3 lata temu

no w tym roku to szok.. cyrk na kółkach.. szkoda młodzieży

kot
kot
3 lata temu

Jej, to chyba slaby pomysł , przecież w dobie cyfryzacji Policja w ciągu kilku dni ustali ,kto wysłał maila i z którego komputera, pomijając, że strażacy , pogotowie i policja i tak ma pełne ręce roboty po długim weekendzie ? Dlaczego ktoś tak zrobił???

Nie licz na to
Nie licz na to
3 lata temu
Reply to  kot

Jasne ustali haha!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x