Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gmina Strzegowo zyskała 1,5 mln zł na przebudowę drogi Mdzewo – Pokrytki


fot. ilustracyjne


Gmina Strzegowo znalazła się wśród 40 mazowieckich samorządów gminnych, które uzyskały dofinansowanie na budowę bądź modernizację dróg lokalnych. Środki na finansowanie inwestycji rozdzielił marszałek województwa, a pochodziły one z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Za pozyskane pieniądze na terenie gminy Strzegowo wykonany zostanie I etap przebudowy drogi Mdzewo – Pokrytki o długości ponad 1,5 km.  Gmina otrzymała na to zadanie dofinansowanie w wysokości ponad 1,5 mln. zł.

Ogólna kwota rozdysponowanych przez samorząd wojewódzki środków wynosi ponad 38 mln zł, a projekty uzyskiwały różne dofinansowanie – od 200 tys. zł aż do 2,7 mln zł.

źródło: UMWM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
WoJTEK
WoJTEK
3 lata temu

A jednak można pozyskać środki…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x