Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gmina Strzegowo zyskała 1,5 mln zł na przebudowę drogi Mdzewo – Pokrytki


fot. ilustracyjne

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Gmina Strzegowo znalazła się wśród 40 mazowieckich samorządów gminnych, które uzyskały dofinansowanie na budowę bądź modernizację dróg lokalnych. Środki na finansowanie inwestycji rozdzielił marszałek województwa, a pochodziły one z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Za pozyskane pieniądze na terenie gminy Strzegowo wykonany zostanie I etap przebudowy drogi Mdzewo – Pokrytki o długości ponad 1,5 km.  Gmina otrzymała na to zadanie dofinansowanie w wysokości ponad 1,5 mln. zł.

Ogólna kwota rozdysponowanych przez samorząd wojewódzki środków wynosi ponad 38 mln zł, a projekty uzyskiwały różne dofinansowanie – od 200 tys. zł aż do 2,7 mln zł.

źródło: UMWM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
WoJTEK
Gość
WoJTEK

A jednak można pozyskać środki…