Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pomóżmy Bartkowi wrócić do zdrowia!


fot. fb

25 kwiecień nieszczęśliwie odmienił życie Bartka i jego rodziny. Na obwodnicy Szubina zderzyły się dwie ciężarówki. Auto Bartka zostało zmiażdżone siłą uderzenia, następnie cysterna z bardzo toksyczną i rakotwórczą substancją Toulen, rozszczelniła się i wylała na auto Bartka. W wyniku tego zdarzenia Bartek uległ poważnym obrażeniom wielonarządowym oraz poparzeniu substancją.

To był jego pierwszy kurs własnym autem. Bartek jeździł ciężarówkami już od jakiegoś czasu. W końcu kupił własną, bo było to jego marzeniem oraz pasją. Kochał duże samochody i sztuki walki. Dlatego my koledzy, przyjaciele z klubu Husaria wraz z jego rodziną, apelujemy prosząc o Waszą pomoc.

Jego stan na ten moment jest stabilny, dzięki szybkiej i profesjonalnej pomocy udzielonej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy, w którym nadal jest hospitalizowany.

Bartek jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, podłączony do respiratora, ponieważ na ten moment nie jest w stanie oddychać  samodzielnie.

Codziennie trwają konsultacje względem wzroku, który został uszkodzony w wyniku poparzenia toluenem.

Nogi, która została poważnie złamana. Planowana jest operacja, a następnie bardzo długa rehabilitacja.

Dróg oddechowych, poparzonych oparami toksycznej substancji.

Wskutek odniesionych obrażeń Bartek będzie przebywał w Bydgoszczy oraz będzie  hospitalizowany przez następne kilka miesięcy, aby mógł wrócić do zdrowia i w przyszłości do normalnego życia.

Jest to pierwsza zbiórka, mam nadzieję, że jedyna, na pomoc doraźną, związaną z planowanymi zabiegami, operacją i dalszym pobytem w szpitalu.

Potrzebujemy pieniędzy, aby zapewnić mu jak najlepszą opiekę i możliwość powrotu do zdrowia w otoczeniu najbliższych.

Bartek kochał życie!  Zawsze i wszędzie było go pełno. Był 35-letnim, aktywnym chłopakiem, który w wolnych chwilach łączył pasję ze swoja pracą, przyjeżdżał do Naszego klubu Husaria trenować Brazylijskie Jiu Jitsu. Brał udział w pokazach organizowanych przez Nasz klub, by pomagać innym. Teraz On potrzebuje pomocy, jesteśmy mu to winni.

Bardzo prosimy wszystkich, razem możemy więcej. Połączmy siły wraz ze społecznością wielkich ciężarówek, truckersów i sportowców oraz każdego kto to czyta. Do pomocy można przyłączyć się również przez oddanie krwi. Bartek posiada grupę krwi 0 RhD +, ale można oddać każdą.

Wpłaty  można dokonać przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym. Szczegóły na:

https://zrzutka.pl/bartlomiejgrabinski

źródło: zrzutka.pl

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x