Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Maturzyści na start. Trzymamy kciuki!


fot. ilustracyjne/pixabay


476 absolwentów mławskich szkół publicznych zadeklarowało, że przystąpi do egzaminu maturalnego. Do tej liczby należy doliczyć absolwentów szkół niepublicznych oraz dwóch liceów – w Radzanowie i Strzegowie. Czy mimo deklaracji, wszyscy podejdą do egzaminu, to się wyjaśni dopiero w momencie rozpoczęcia dzisiejszego egzaminu.

Na początek przed maturzystami najtrudniejsza część pisemna – dzisiaj na poziomie podstawowym z języka polskiego, jutro z matematyki a w środę z języka obcego. Egzaminy potrwają do 23 maja, a wyniki znane będą 4 lipca. Tym, którym ewentualnie nie powiedzie się na majowym egzaminie, mogą przystąpić do sesji poprawkowej zaplanowanej na 20 i 21 sierpień 2019. Oby jednak z tej opcji nasi maturzyści korzystać nie musieli – trzymamy więc kciuki!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x