Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolarze w Serocku. Grędziński na podium


W ostatni weekend kwietnia tercet kolarzy z Mławy wybrał się do Serocka. Nie była to wycieczka krajoznawcza, bo nasi reprezentanci stanęli na starcie zawodów w ramach Poland Bike Marathon.


Janusz Jastrzębowski i Bartosz Grędziński zadebiutowali w tegorocznej edycji ogólnopolskiego cyklu już pod koniec marca. Wspólnie ścigali się w Legionowie, zgodnie wybrali się na najdłuższy dystans Max (63 kilometrów). Rywali było aż 248, ale na szczęście mławianie nie przestraszyli się konkurencji. Pojechali na miarę możliwości, co w przypadku Bartka oznaczało szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. W kategorii wiekowej M2 przebił się na najwyższy stopień podium. Jastrzębowski był sto czterdziesty pierwszy (51. w kategorii M4).

W Legionowie jechał także Paweł Rudziński, ale nie zdołał przekroczyć linii mety w batalii na dystansie Mini (dystans 34 kilometrów). Powetował to sobie w Serocku. Tym razem sprzęt nie zawiódł, dzięki temu finiszował na czterdziestym drugim miejscu w generalnym zestawieniu dystansu Mini. W swojej grupie wiekowej M3 mógł się cieszyć z szesnastej pozycji.

Za to Grędziński i Jastrzębowski wybrali ponownie odcinek Max. W dobrej formie pokonali 52 kilometry, co w przypadku Bartosza pozwoliło się cieszyć z drugiej lokaty w grupie wiekowej M2 (w generalce był dwudziesty drugi). Natomiast drugi z reprezentantów Kross Staff Team był dwudziesty drugi w kategorii M4 (86. w zestawieniu open).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x