Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wędkarze uratowali topiącego się mężczyznę


Cztery zastępy strażaków z PSP Mława wyruszyły do akcji ratowniczej na jednym ze zbiorników wodnych za starą cegielnią. Jak wynika z relacji świadków, dwóch mężczyzn łowiło tam ryby. W pewnym momencie jeden z nich stracił równowagę i wpadł do bardzo głębokiego w tym miejscu zbiornika wodnego. Topiącemu się mężczyźnie jeszcze przed przybyciem strażaków z łodzią pomocy udzielili dwaj inni wędkarze obecni w tym miejscu i mężczyznę udało się uratować. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował go do szpitala. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jak doszło do wypadku.


JK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x