Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uniszki Zawadzkie. Octavia uderzyła w drzewo


Wypadek na drodze Uniszki Zawadzkie – Windyki. Osobowa Skoda Octavia z nieustalonych na razie przyczyn wypadła z drogi i uderzyła w drzewo.W wyniku wypadku jedna osoba odniosła obrażenia i trafiła do szpitala, pozostała dwójka pasażerów jest badana, a pomocy medycznej udziela zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu są dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna oraz policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Ernest
Gość
Ernest

Odkupię linkę klamki kierowcy :] hah oczywiście nie za miliony jak to debile piszą.

Alfonso Pawlacz
Gość
Alfonso Pawlacz

Potworna moc nie do opanowania 🙂