Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policjanci przeprowadzili wiosenną lustrację oznakowania i stanu dróg


Policjanci mławskiej drogówki zakończyli wiosenną lustracje dróg na terenie powiatu mławskiego. Kontrole realizowali wspólnie z przedstawicielami – zarządcami poszczególnych dróg. Ujawniono 22 nieprawidłowości.


W trosce o bezpieczeństwo na drogach, funkcjonariusze ruchu drogowego przeprowadzili na terenie powiatu mławskiego kontrole. Celem lustracji dróg było sprawdzenie zasadności istniejącego oznakowania z uwzględnieniem natężenia ruchu, ukształtowania terenu i geometrii drogi.  Łącznie sprawdzono długość 58 km dróg wojewódzkich i 298 km dróg powiatowych.

Spostrzeżenia i uwagi policjantów dotyczące wadliwego oznakowania oraz złego stanu dróg, zostały ujęte w protokole pokontrolnym. Wnioski z przeprowadzonej lustracji zostaną przekazane właściwym miejscowo zarządcom dróg, celem usunięcia uchybień. Ujawnione nieprawidłowości dotyczyły stanu technicznego znaków drogowych, ich ustawienia oraz dodania nowych a także usunięcia przydrożnego zakrzaczenia i usunięcia ubytków nawierzchni.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x