Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policjanci przeprowadzili wiosenną lustrację oznakowania i stanu dróg


Policjanci mławskiej drogówki zakończyli wiosenną lustracje dróg na terenie powiatu mławskiego. Kontrole realizowali wspólnie z przedstawicielami – zarządcami poszczególnych dróg. Ujawniono 22 nieprawidłowości.W trosce o bezpieczeństwo na drogach, funkcjonariusze ruchu drogowego przeprowadzili na terenie powiatu mławskiego kontrole. Celem lustracji dróg było sprawdzenie zasadności istniejącego oznakowania z uwzględnieniem natężenia ruchu, ukształtowania terenu i geometrii drogi.  Łącznie sprawdzono długość 58 km dróg wojewódzkich i 298 km dróg powiatowych.

Spostrzeżenia i uwagi policjantów dotyczące wadliwego oznakowania oraz złego stanu dróg, zostały ujęte w protokole pokontrolnym. Wnioski z przeprowadzonej lustracji zostaną przekazane właściwym miejscowo zarządcom dróg, celem usunięcia uchybień. Ujawnione nieprawidłowości dotyczyły stanu technicznego znaków drogowych, ich ustawienia oraz dodania nowych a także usunięcia przydrożnego zakrzaczenia i usunięcia ubytków nawierzchni.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500