Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uśmiechnięty Przasnysz w Teleexpressie
Fotografia wykonana przez Ewę Łukasiak z Przasnysza pojawiła się w poniedziałkowym wydaniu Teleexpressu. Popularna fotka przedstawia ulicę Kilińskiego w Przasnyszu, gdzie na jednym z budynków widnieje czerwona tabliczka z napisem „Uśmiechnij się”.

Program telewizyjny tą tabliczką zilustrował życzenia składane telewidzom na koniec programu. I tu można powtórzyć za prezenterką: „na koniec pozytywny przekaz z Przasnysza – uśmiechnij się, i tego Państwu życzę, z powodu, bez powodu i mimo wszystko”.

red.

za: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500