Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie SP nr 2 na podium w konkursie BRDW czwartek 25 kwietnia 2019r.  w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie odbyły się eliminacje w kolejnej edycji Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem powiatowych zmagań BRD był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mławie oraz Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

Jak co roku, turniej budził ogromne emocje. Wzięło w nim udział ogółem 10 grup w  dwóch kategoriach wiekowych. Pierwszym etapem była część teoretyczna, w której uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, rozwiązując testy. W drugim uczniowie sprawdzali umiejętności  jazdy na rowerze,  pokonując niełatwy tor rowerowy. Natomiast w trzecim etapie wykazywali się znajomością „pierwszej pomocy przedmedycznej” pod czujnym okiem funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwali mławscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Koordynatorem zawodów i opiekunem naszej drużyny była pani Elżbieta Kaszubska. Drużyna
z naszej szkoły zdobyła III miejsce w drugiej kategorii wiekowej (powyżej lat 13-tu). W jej składzie wystąpili  Zuzanna Burakowska, Dominik Marlęga i Norbert Prusik. Wszyscy to uczniowie klasy 3c.

źródło i fot. SP 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x