Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Flaga w akcji razem z mławskimi harcerzamiMławscy harcerze na ulicach naszego miasta przyklejają wszystkim chętnym okolicznościowe biało-czerwone nalepki . Akcja ma upowszechniać wciąż mało popularne święto, jakim jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.  Mimo, że dzisiejsza pogoda nie zachęca do spacerów, chętnych do przyjęcia naklejek nie brakuje, choć niektórzy deklarują, że flagę mają w sercu.

Flaga w akcji – świętuj z nami 2 maja! jest piątą edycją projektu dedykowanego harcerkom oraz harcerzom ze wszystkich organizacji harcerskich działających na terenie Polski. W tym roku przystąpili do niej mławscy harcerze.

Projekt składa się z dwóch części, z czego część pierwsza sprowadza się do przeprowadzenia zbiórki harcerskiej poruszającej określone zagadnienia oraz rozprowadzenie wśród jak największej liczby przechodniów samoprzylepnej, symbolicznej flagi na odzienie wierzchnie. Drugą część akcji stanowi konkurs fotograficzny odbywający się w aplikacji zamieszczonej na fanpage’u Fundacji Macte Animo.  Najlepsze fotografie zostaną nagrodzone  bonami podarunkowymi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dzidek
dzidek
3 lata temu

Szanowni Państwo—włączcie programy TV, bo, warto popatrzyć na tą transmisję, i tych przedstawicieli, którzy stoją na trybunie głównej za Prezydentem PIS, warto zapamiętać te twarze pisowskiego intelektu, TAKIE jak BIELAN, BRUDZIŃSKI, KUCHCIŃSKI, CZARNECKI , SUSKI, GIŻYŃSKI, KARSKI, w tak uroczystym dniu, możemy się napatrzeć na te indywidualności, aby przy najbliższych wyborach wiedzieć GDZIE SKREŚLI korzystając z kartki wyborczej, tych tuzów intelektu, którzy mówią o jakiejś wyimigowanej EUROPIE, KTÓRZY W SWYCH PIERWSZYCH KROKACH DOJŚCIA DO WŁADZY , często w swych przemówieniach, z patologiczną skłonnością zakłamywali historię, a ich często używane słowa to kłamstwa i obłuda, w przedstawianiu naszej POLSKIEJ rzeczywistości, a dziś biją peny, radości na cześć UNII EUROPEJSKIEJ, DZIWNE TO ROBI WRAŻENIE wydaje mi się że jest to typowa gra policzona na wybory. Ale powinniśmy pamiętać, że jedną z pierwszych decyzji, byłej PREMIER SZYDŁO, było zlikwidowanie flag UNII EUROPEJSKIEJ. i NA TLE TYCH PODZIAŁÓW KTÓRE MAMY W TEJ CHWILI, I NA TLE TYCH WYBITNYCH OSOBISTOŚCI jak wyżej. POPATRZMY JAK TRAKTUJE SIĘ PRZEWODNICZĄCEGO RADY EUROPEJSKIEJ POL;AKA DONALDA TUSKA, Piszę to dlatego abyśmy wreszcie zrozumieli, co nam gotują ci pisowscy intelektualiści, piszę to dlatego, że nie tak powinno wyglądać hasło sławiące me miasto: MŁAWA–MOJE MIASTO—MÓJ CZAS. t.z.n czyje???? to hasło winno brzmieć: MŁAWA—-TO NASZE MIASTO, I NASZ CZAS. To miasto i czas wszystkich jej mieszkańców.

dzidek
dzidek
3 lata temu

Może nie DEWALUACJA, bo flaga jest symbolem naszej Państwowości na wieki. Ale jedynie harcerze przypomnieli nam Mławianom, że to już 15 lat jak jesteśmy w U.E. —- a reszta ŚPI. nie trzeba się dziwić tej smętnej minie człowieka obok że jest zdumiony takim stanem rzeczy—-

ADAM444
ADAM444
3 lata temu

Dewaluacja. Kiedyś flaga to był symbol. Dziś trzeba rozdawać jak ulotki?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x