Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Są jeszcze flagi dla chętnych


Z okazji 100-lecia polskiej niepodległości w ubiegłym roku samorząd Mławy rozdał 500 flag. Ich nowi właściciele zadeklarowali, że będą wywieszać biało-czerwone sztandary i przyozdabiać swoje domy oraz posesje z okazji wszystkich świąt państwowych.


Niektórzy mławianie w listopadzie 2018 r. od okienka kancelarii Urzędu Miasta Mława odeszli zawiedzeni. Pół tysiąca flag rozeszło się w szybkim tempie, nie starczyło ich dla wszystkich chętnych. W tym roku burmistrz Sławomir Kowalewski zaproponował kontynuowanie akcji i rozdanie kolejnych biało-czerwonych symboli przed Świętem Flagi – 2 maja, a później w listopadzie (przed Świętem Niepodległości). Podobnie jak w ubiegłym roku obdarowani mieszkańcy Mławy będą proszeni o podpisanie deklaracji wywieszania flag w czasie świąt państwowych.

Rozdawanie trwa od – w środy 24 kwietnia. Zapraszamy do ratusza!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
3 lata temu

Macie zaskok, „rozdawanie rozpocznie się dziś 24 kwietnia” 😉 a piszecie o tym 2 maja – genialny artykuł.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x