Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znaleziono portfel. Do odbioru na policji


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych,  zabezpieczyli portfel męski koloru czarnego wraz z zawartością. Przedmiot znaleziono w Mławie, na ul. Ciechanowskiej.



Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należący do nich utracony przedmiot, tj.: portfel męski,  o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23/ 654 72 65 lub 23/ 654 72 00.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500