Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzierzgowo . Wyrwał graniczny słupek i przestawił w inne miejsce


fot. ilustracyjne

W poniedziałek 29 kwietnia, w godzinach południowych, nieznany sprawca podczas wykonywania prac polowych dokonał uszkodzenia znaku granicznego.  Znak został wyrwany maszyną rolniczą, a  następnie został ponownie umieszczony na polu przez nieznaną osobę, jednakże w innym miejscu niż pierwotnie się znajdował. Do zdarzenia doszło w gminie Dzierzgowo. Trwają czynności policji.


źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Aaa
Aaa
3 lata temu

Ta chyba do innej gminy chce uciec .Może nas ktoś przejmie będzie wtedy lepiej .O dajcie nas pod Ciech albo do Wiwczfni chociaż teraz i tam lipa …..

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x