Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Apel Husaria Team Mława o oddawanie krwi


fot. fb

Nasz klubowy przyjaciel Bartłomiej Grabiński w czwartek w nocy uległ bardzo poważnemu wypadkowi drogowemu. Bartek teraz walczy w szpitalu w Bydgoszczy, ale my przyłączamy się do tej walki. Prosimy wszystkich do oddawania krwi która jest mu teraz bardzo potrzebna. Możemy ją oddawać w dowolnym punkcie krwiodawstwa byle dopisać dla kogo ją przeznaczamy czyli dla Bartka Grabińskiego!!! Grupa krwi to 0RH + prosimy wszystkich klubowiczów o pomoc!!! O udostępnianie!!! Trzymaj się Bartek jesteśmy z Tobą!!! 

Tak koledzy z klubu sztuk walki Husaria Team Mława apelują dla swoich członków, ale też wszystkich, którzy mogą pomóc, o oddawanie krwi na Bartłomieja Grabińskiego. – Ma grupę krwi 0 Rh+, ale można oddać każdą. Ważne tylko,  by przy oddawaniu zwrócić uwagę, że to konkretnie dla Bartka.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Patryk
Gość
Patryk

Dołączę się z chęcią do akcji jutro krew poleci do Bartka

HUSARIA MŁAWA
Gość
HUSARIA MŁAWA

Dziękujemy Bardzo wszystkim zaangażowanie w pomoc dla Bartka za każdą kropelke krwi z Waszych serc również za dobre słowa które płynęły z całej Polski. Jesteśmy przekonani że Bartek zrobiłby to samo dla nas. Wierzymy w to że będzie wszystko ok,bo to silny gość! Jeśli będzie taka potrzeba zawsze będziemy w gotowości nieść pomoc wszystkim w takich sytuacjach. Jesteśmy szczęśliwi że mogliśmy pomóc. Dzięki Wszystkim!! Tak trzymać!!

Kuba
Gość
Kuba

Brawo Husaria jesteście WIELCY!!!! Bartek zdrowia!!!!!!

Maria
Gość
Maria

Z tego co mi wiadomo apel Husarii o zbiórce dla Bartka trwa już kilka dni i odbił się dużym echem po całej Polsce. Super mobilizacja. Zdrowia dla Bartłomieja i siły w walce dla rodziny. Husarze brawo. https://pomorska.pl/pojechal-w-pierwszy-kurs-wlasna-ciezarowka-po-wypadku-na-obwodnicy-szubina-walczy-o-zycie-mozna-pomoc-oddajac-krew/ar/c1-14087971

Mławianin
Gość
Mławianin

Super drużyna. Trzymaj się Bartek

Seba
Gość
Seba

Husarze Trzymaj się Bartek

Piotr
Gość
Piotr

Trzymaj się Bartek