Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Majowy weekend. Sprawdź, które urzędy pracują 2 maja


Przed nami długi, majowy weekend. Niektórzy szczęśliwcy, którzy mogli uzyskać lub zaplanować sobie trzy dni urlopu w tym tygodniu, dłuższy wypoczynek mogli zacząć już  w minioną sobotę. Nie wszyscy jednak z takiej możliwości mogli skorzystać. Sprawdziliśmy, w których urzędach gmin będzie można w tym dniu załatwiać urzędowe sprawy.


Mławskie starostwo i urząd miasta 2 maja pracują w normalnym wymiarze czasu pracy. Podobnie jest w gminach: Dzierzgowo, Radzanów, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo i Wieczfnia Kościelna. Te urzędy deklarują, że mimo urlopów części pracowników sprawy urzędowe załatwić będzie można normalnie.

W naszym powiecie 2 maja nie będą pracować jedynie urzędy gmin w Lipowcu Kościelnym i Wiśniewie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
folkloresta
folkloresta
3 lata temu

Estrada w parku czeka na występy zespołu śpiewaczego z ZESPOŁU SZKÓŁ nr 2- schody szkolne mogą ziębić pedagogiczne spracowane tyłeczki. ZAPRASZAMY z rep.krowa-świnia

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x