Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bartoszycka brygada zaprasza mławskich uczniów do udziału w konkursie plastycznym


W 2019 roku 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana, która przejęła tradycje i dziedzictwo 20. Dywizji Piechoty walczącej pod Mławą, obchodzi swoje 25 lecie.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Z tej okazji zaprzyjaźniona z Mławą jednostka wojskowa zaprasza dzieci i młodzież z naszego miasta do udziału w konkursie plastycznym.

Konkurs jest otwarty i mogą w nim wziąć udział uczniowie z mławskich szkół w wieku 7-18 lat, którzy powinni wykonać plakat w formacie A3 nawiązujący do obchodów rocznicowych oraz wysłać na adres Klubu Wojskowego w Bartoszycach do 18 czerwca 2019 r.

Szczegóły poniżej w regulaminie konkursu.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO 25-lecie BARTOSZYCKIEJ BRYGADY ZMECHANIZOWANEJ.

ZAŁOŻENIA PROGRAMOWO-ORGANIZACYJNE

TEMAT: „25-lecie 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej”

1. Konkurs plastyczny jest przedsięwzięciem o charakterze edukacyjnym i promocyjnym.  Ma na celu:

  •     uczczenie ważnej rocznicy 25-lecia powstania 20 Brygady Zmechanizowanej w   Bartoszycach;
  •     kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży w środowisku lokalnym;

2. Organizatorem konkursu plastycznego jest 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana.

3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat z podziałem na grupy wiekowe: 7-9 lat,  10-13 lat i 14-18 lat.

4. Uczestnicy konkursu wykonują prace w technice PLAKATU o formacie A-3.

5. Rada Artystyczna oceni prace według następujących kryteriów:

  •     zgodność z tematyką konkursu;
  •     wartości historyczne;
  •     oryginalność przedstawienia tematu;zgodność pracy z techniką PLAKATU! (syntetyczne ujęcie tematu, obecność liternictwa itp.)

6. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie prac na adres Klubu Wojskowego w Bartoszycach ul. Wojska Polskiego 5 do dnia 28.06.2019 roku. Informacji dodatkowych udziela instruktorka Klubu Wojskowego Danuta GLIŃSKA ( nr tel. 261 327 580).

7. Praca powinna być opisana na odwrocie (imię, nazwisko i wiek autora; nazwa instytucji, którą reprezentuje; imię, nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu z instruktorem lub nauczycielem).

8. Wystawa nagrodzonych prac zostanie zaprezentowana w Klubie Wojskowym w Bartoszycach w czasie trwania obchodów Święta Brygady ( 02-08.09. 2019 roku). Nagrody będą przydzielone w każdej kategorii wiekowej za miejsca od I do III, a  wręczenie nagród  nastąpi podczas Przeglądu Piosenki Żołnierskiej na Placu Bohaterów Westerplatte o godz. 9.00. Laureaci zostaną poinformowani poprzez swoich instruktorów lub nauczycieli.

9. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu i mogą być wykorzystywane do wystaw i publikacji promocyjnych i metodycznych.

10. Organizator konkursu jest administratorem danych osobowych autorów prac. Dane będą wykorzystane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu. Przez podanie danych osobowych autor pracy wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska na stronach internetowych organizatora konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do rejestracji filmowo-fotograficznej nadesłanych prac i wykorzystania zgromadzonego materiału do działalności promocyjnej i metodycznej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x