Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Gąsocin. Pociąg odciął rękę 61-letniemu mężczyźnie


fot. ilustracyjne pixabay

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku na stacji kolejowej w Gąsocinie, do którego doszło w niedzielę wieczorem. 
Wczoraj około godz. 20:40 na dworcu kolejowym w miejscowości Gąsocin doszło do wypadku kolejowego.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Pociąg relacji Przemyśl – Gdynia Główna potrącił leżącego na torowisku mężczyznę.  61-letni mieszkaniec Ciechanowa w wyniku zdarzenia doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci odcięcia ręki. Maszynista pociągu był trzeźwy , od 61-latka została pobrana krew do badań.  Ruch kolejowy był wstrzymany przez kilka godzin. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500