Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

AKTUALIZACJA: Cadillac na Padlewskiego. Jeszcze w piątek był cały


Na ulicy Padlewskiego, od kilku dni na poboczu stał piękny, stary czarny, długi Cadillac bez tablic rejestracyjnych.  Zwracał uwagę przechodniów i przejeżdżających obok kierowców. Jeszcze w piątek był cały. Teraz wygląda jak na załączonych fotografiach. Na razie nie wiadomo, czy to dzieło przypadkowych wandali, a może komuś przeszkadzał?


Z ostatniej chwili: zadziałała policja, samochód zabezpieczony /jak na fot./

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

24
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Szofer to łowca?

idol
Gość
idol

łowca fotoradarów

Buhaaaaa
Gość
Buhaaaaa

A jego szofer fraje… ten co wyskoczył niedawno nie zaprowadził tej limuzyny?

Prawda
Gość
Prawda

Tego biznesmena w okularach? A to jego przydupas nie mógł mu zaprowadzić tam do Dębska

Cham
Gość
Cham

Toc to tego Chama z Debska 😉

Zbyszko
Gość
Zbyszko

To ten sam właściciel co w Dębsku przed szkołą robi złomowisko…. Ściągając szroty ze Szwecji….

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Może właściciel tego pojazdu zajmie się też innymi
swoimi zardzewiałymi szrotami które ma porostawiane po kątach… A jesli nie to zapewne policja w niedługim czasie sie nimi zajmie….W gkowie sie nieźle koledze poprzestawialo…..

Ktos
Gość
Ktos

Wlasciciel z debska go zabral nie dawno.

Ktos
Gość
Ktos

Straz miejska do roboty!!!

Barbara
Gość
Barbara

Widziałam w czwartek jak właściciel tego auta jedził nim bez tablic po tych osiedlowych ulicach, w głowie to chyba pustka jak się zatrzymał bo się tam zepsuł to wysiadł i zaczął skakać po masce a później go tam zostawił. Nie zdziwiła bym się jak sam sobie wybił te szyby bo normalnie to się nie zachowywał.

Obywatel
Gość
Obywatel

Policja powinna ustalic kto jest wlascicielem !

meduza
Gość
meduza

Piękny, stary samochód. Przeszkadzał? – trzeba było zgłosić do odpowiednich służb. Normalnie mławska niewychowana, dzicz. Przykre.

Obywatel
Gość
Obywatel

Policja powinna sie tym kategorycznie zajac i ustalic wlasciciela auta!!!

Mławianka
Gość
Mławianka

Mieszkam na Padlewskiego i bardzo często i o różnych porach spaceruję tamtędy z psem. Auto stoi przed domem w którym nikt od pewnego czasu nie mieszka, na przeciwko jest skelp zamykany chyba o 22 więc trudno byłoby zauważyć ewentualnych sprawców. Do tego przez dwa dni ta część Padlewskiego była pozbawiona oświetlenia ze względu na wymianę słupów. Ten kto to zrobił tj. zniszczył to auto to najprawdopodobniej jeden lub kilku chłopaków z tej ulicy. Chodzą wieczorami nie mając zajecia.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Wcale się nie dziwię że teraz tak wygląda. Stary czarny brzydki i straszny samochód. Wcześniej stał na ulicy Gdyńskiej przy wiadukcie i straszył teraz ktoś go postawił na Padlewskiego. Bez tablic nie wiadomo czyj. Powinno się ustalić właściciela i jego ukarać za te niby CUDO. Stał kilka dni na Padlewskiego i nikt się nie interesował nawet POLICJA….. A szczególnie Straż Miejska że stoi n trawniku….

dzidek
Gość
dzidek

Czyżby Mlawiak nie przyzwyczaił się do tego że w Mławie Straż Miejską można spotkać tylko na uroczystościach z wiązankami i sztandarami—-a co ich obchodzi takie cudo ???

Prowincja
Gość
Prowincja

Jak można zniszczyć taki samochód, ta mława to zwierzyniec, zdziczenie i zawiść króluje, a teraz wszyscy w kościele…. żal tu dalej mieszkać.

WML
Gość
WML

Myślę, że zwierzęta zachowują się lepiej. Proszę Ich nie obrazac:) co do reszty w pełni popieram.

Ja
Gość
Ja

Ta prowincja, jak określasz, to nic innego jak narybek z okolic np. Mławy i innych miasteczek, rdzennych już nie ma, ewentualnie końcówka pokolenia, przykre ale prawdziwe, ☹️

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mieszkam na Padlewskiego i bardzo często i o różnych porach spaceruję tamtędy z psem, ten samochód faktycznie zjawił się znikąd i naprawdę swoim wyglądem straszył A w tej chwili to już zupełnie… według mnie winę za jego obecny wygląd ponoszą małolaci mieszkający na tej ulicy. Nie wierzę aby nie było świadków tego kiedy i kto to zrobił.

dzidek
Gość
dzidek

Takie cuda to tylko w MŁAWIE!!!!—A może redakcja portalu pójdzie dalej, i wyjaśni mieszkańcom skąd to cudo wzięło sie na trawniku, i co na to jego właściciel ?????

A....
Gość
A....

Dziadek, takie cuda to tylko ty piszesz pata…..chu. To zrobił sam właściciel ty wszechwiedzący ignorancie

Mmm
Gość
Mmm

To nie jest miejsce zeby samochod stal od kilku dni… w Mlawie to notoryczne i powinny jakies sluzby takim parkowaniem sie zajac. … co nie usprawiedliwia oczywiscie zniszczenia auta.

AntyKo
Gość
AntyKo

No i mandat od straży miejskiej za parkowanie na trawniku