Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zajrzała do pomieszczenia gospodarczego. Nie wierzyła własnym oczom …


23 kwietnia rano właścicielka posesji znajdującej się w Jednorożcu (pow. przasnyski)  zgłosiła, że na swojej posesji w niezamkniętym pomieszczeniu gospodarczym znalazła nie swoje narzędzia budowlane. Była tam taczka, wiertarka, mieszadło, piła spalinowa oraz żyrandol. Odnalezione narzędzia zgłaszająca  przekazała policjantom z Posterunku Policji w Jednorożcu.


źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x