Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Groźny pies pogryzł kobietę na ul. Zachodniej


Dziś wieczorem około godziny 21.00 na ulicy Zachodniej doszło do pogryzienia kobiety przez psa. Według wstępnych informacji podanych przez mławską policję, która została wezwana na miejsce zdarzenia, rozstrój zdrowia pokrzywdzonej kobiety zakwalifikowano jako trwający do 7 dni. Pomocy medycznej pokrzywdzonej udzielił zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł ją do szpitala. Czyn więc został zakwalifikowany jako wykroczenie.red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

na OKM co chwile widać psy bez kagańca, ludzie nie myślą! Gdzie jest straż miejska?

Nemo
Gość
Nemo

Wykroczeniem pies bez kagańca ?
Pogryzienie jako wykroczenie ?
Czekamy na kolejną tragedię ?
Ja rozumiem że czasami można i trzeba odpuścić, ale w tym przypadku ?
Brawo.