Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sąd Rejonowy z najlepszym wynikiem w ćwierćfinałach w lidze Bowlingowej


Za nami ćwierćfinały ligi Urzędowej w bowling. Już po 1/8 finału było wiadome, że mecze ćwierćfinałowe będą bardzo wyrównane.


W pierwszym meczu MHS grał przeciwko zawodnikom z Gminy z Wieczfni Kościelnej. Po siódmej kolejce MHS wyszedł na 50 punktowe prowadzenie, ósma i dziewiąta kolejka należała do ekipy z Wieczfni, gdyż zdołali doprowadzić do remisu. Bardzo dobrą dziesiątą kolejkę zagrał Dariusz Sowiński z MHS-u rzucając dwa strike z rzędu. Jednak nie dały one zwycięstwa tej drużynie. W Wieczfni świetną dyspozycją  w tym dniu zaprezentował się Andrzej Ślesiński rzucając 175 punktów, jak się później okazało był to najlepszy wynik w ćwierćfinałach a co najważniejsze wynik ten zagwarantował  całej ekipie awans do półfinału.

Mecz zakończył się wynikiem 592 do 577.

W drugim meczu Mistrzowie ubiegłorocznej Edycji Podejmowali Mławski Sanepid. Po trzeciej kolejce był remis, po szóstej  kolejce Sanepid zdołał wyjść na sześciopunktowe prowadzenie. Jednak trzy ostatnie kolejki należały do ubiegłorocznych mistrzów aby ostatecznie wygrać 555 do 533. Do najbardziej wyrównanego meczu doszło pomiędzy Sp2 a Gminą z Lipowca Kościelnego. Do ósmej kolejki prowadzili raz  jedni raz drudzy. Dziesiątą kolejkę i zarazem cały mecz wygrała  ekipa z Sp2  594 do 574. W ostatnim ćwierćfinale Sąd Rejonowy bez większych problemów zwyciężył z ekipą Budowlanki 627  do 495 i pewnie awansował do półfinału.

W meczach półfinałowych, które odbędą się 07-05-2019 o godz. 18:00 zagrają Sp2 z Urzędem Skarbowym oraz Gmina Wieczfnia Kościelna z Sądem Rejonowym.

źródło i fot: Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x