Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pogryzienie przez amstaffa. Wyrok nie zapadł, oskarżony pozostanie tymczasowo aresztowany


Oskarżony m.in. o spowodowanie bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia dzieci, poprzez brak odpowiedniej kontroli nad psem rasy amstaff Kamil G. nie usłyszał dziś wyroku. Sąd przerwał rozprawę, ale przedłużył oskarżonemu okres tymczasowego aresztowania o kolejne dwa miesiące.


Sąd na dzisiejszej rozprawie przychylił się do wniosku obrońcy oskarżonego o ponowne wezwanie jednego, według obrony bardzo ważnego świadka – właścicielki psa, która z usprawiedliwionych powodów nie stawiła się na dzisiejszą rozprawę. Prokurator i pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego wnosili o ujawnienie złożonych wcześniej już zeznań.

Sąd postanowił również o przedłużeniu tymczasowego aresztowania oskarżonego. Prokurator wnosił o dalsze jego przedłużenie, podnosząc, że postępowanie nie zostało zakończone, oskarżonemu grozi wysoka kara, a pozostając na wolności może on wpływać na świadka.

Obrońca złożył wniosek przeciwny, argumentował, że zabezpieczenie prawidłowości toku postępowania zostało osiągnięte.

Sąd przychylił się do stanowiska prokuratora i postanowił o przedłużeniu okresu tymczasowego aresztowania do końca czerwca 2019 r.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
every
every
2 lata temu

Takich typów nie powinno się wypuszczać przed wydaniem ostatecznego wyroku – bardzo dobry wniosek prokuratora i prawidłowa decyzja sędziego.

Niki
Niki
2 lata temu
Reply to  every

Ludzie nie znając człowieka go osadzaja. Słyszeliście takie powiedzenie że książki nie ocenia się po okładce? No właśnie a tu wszyscy nie znający człowieka ani sytuacji go oceniają. Nikt z was by nie chciał tam trafić gdzie trafiają ludzie z wyrokiem. Jest to okropne miejsce a ten chłopak popełnij błąd i już dostał nauczke. Następnym razem zastanówcie się co piszecie

Mławiak
Mławiak
2 lata temu

Inteligencja do posiadania takiego psa bije oskarżonemu z twarzy….

Mlawianka
Mlawianka
2 lata temu
Reply to  Mławiak

Inteligencja osob postronnych bije innych po oczach

Mlawianka
Mlawianka
2 lata temu
Reply to  Mławiak

Inteligencja osób postronnych bije innych po oczach

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x