Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy do MDK na prezentację książki o śp. senator Janinie Fetlińskiej


Promocja albumu-biografii o dr Janinie Fetlińskiej – pierwszej w Polsce pielęgniarki, która uzyskała stopień doktora nauk medycznych – wraz ze spotkaniem z autorami książki oraz rodziną i przyjaciółmi dr Janiny Fetlińskiej odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 kwietnia o godz. 19 w Miejskim Domu Kultury w Mławie (sala na I piętrze, Stary Rynek 13). Pomysłodawcą wydania albumu był Maciej Małecki, Poseł na Sejm RP.  


Publikacja książki pt.: „Janina Fetlińska. Pielęgniarka, społecznik, senator RP (1952–2010)” zbiegła się z obchodami 9. rocznicy śmierci senator Janiny Fetlińskiej, która zginęła tragicznie w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r.

W programie przewidziany jest panel dyskusyjny promujący biografię, którą poprowadzi Maciej Małecki, a panelistami będą autorzy książki dr Rafał Zgorzelski oraz przyjaciele dr Janiny Fetlińskiej.

Pierwsze egzemplarze zostały uroczyście przekazane podczas spotkania inaugurującego w Niepokalanowie – 13 kwietnia 2019 roku – Włodzimierzowi i Bartoszowi Fetlińskim – mężowi i synowi śp. Senator.

Spotkania promocyjne książki przewidziane są również w Płocku (26 kwietnia, godz. 18 w Opactwie Pobenedyktyńskim, ul. Tumska 3), Bieżuniu (29 kwietnia, godz. 18 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, sala widowiskowa), oraz Ciechanowie (7 maja, godz. 18 w PWSZ, aula śp. dr Janiny Fetlińskiej).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wydaną publikacją.

 źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x