Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pomóż nam wygrać plac zabaw! Każdy GŁOS się liczy


fot. podworko.nivea.pl


Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. J. Korczaka w Mławie bierze udział w konkursie „Podwórko Talentów Nivea” i walczy o jedno z wyjątkowych Podwórek Talentów NIVEA, przestrzeni, w której dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

Każdy GŁOS się liczy. Można głosować codziennie. Trzeba się zarejestrować i znaleźć naszą lokalizację:

https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/372-mlawa

LICZYMY NA WAS! 🙂

Można również ściągnąć aplikację „Podwórko Talentów Nivea” i tam głosować.

Głosowanie konkursowe trwa do 20 czerwca br., a głos na wybraną lokalizację można oddać 1 raz dziennie. Lokalizacje z największą liczbą głosów wygrają wspaniałe place zabaw z 3. strefami, na których dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas, rozwijać kreatywność i wiedzę!

Zachęcamy do wsparcia talentów dzieci z Mławy.

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x