Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

43 -letni mieszkaniec gminy Stupsk znieważył policjanta


We wtorek 23 kwietnia, około godziny 19:00, w miejscowości Morawy 43 -letni mieszkaniec gminy Stupsk, znieważył wulgarnymi i obelżywymi słowami funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Mławie podczas i w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych. Mężczyźnie grozi odpowiedzialność karna. Zgodnie z treścią art. 226 Kodeksu Karnego taki czyn zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x