Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiatr zrywał pokrycie dachu na Kościele w Wyszynach Kość. Pomogli strażacy


Wiejący wczoraj silny wiatr poczynił wiele szkód. Strażacy praktycznie cały dzień wyjeżdżali do różnych zagrożeń miejscowych występujących praktycznie na terenie całego powiatu. Najczęściej były to przewrócone drzewa i odłamane konary, które zagrażały kierowcom na drogach, czy bezpieczeństwu mieszkańców i budynków.


Silny wiatr oderwał również poszycie dachu na kościele w Wyszynach Kościelnych. Spowodowało to groźbę całkowitego zerwania blachy z dachu kościoła.  W sytuacji tego zagrożenia pomogli strażacy z JRG Mława i OSP Wyszyny Kościelne. W akcji użyto podnośnika hydraulicznego. Strażacy doraźnie zamocowali oderwany fragment pokrycia dachu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x