Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Są chętni w konkursie na sekretarza powiatu


Dziś o godzinie 11-tej minął termin składania dokumentów aplikacyjnych w ogłoszonym przez starostwo konkursie na stanowisko sekretarza powiatu. Jak poinformował nas starosta Jerzy Rakowski w określonym w ogłoszeniu terminie wpłynęły trzy oferty. Na razie nie są znane nazwiska osób ubiegających się o to stanowisko. W najbliższym czasie osoby, które złożyły aplikacje i spełnią wymogi formalne czeka rozmowa kwalifikacyjna z trzyosobową komisją, która zarekomenduje kandydata na to stanowisko staroście.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Mąciowoda
Gość
Mąciowoda

Konkurs? Chyba żart! Wygra ten co ma wygrać.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Raczej, ta ,,, Przynajmniej tak słychać na mieście.

dagmara
Gość
dagmara

A kto wygra w ratuszu ? Czy też pewne, że przyniesiony w teczce ?

dfg
Gość
dfg

Wygra czarna z Agencji Rolnej. To już pewne

Wołodymir.
Gość
Wołodymir.

Kto inny z Agencji nogami przebiera do tego stołka.