Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzierzgowo. Ukradł Golfa, kluczyki były w środku


W piątek 19 kwietnia  w godzinach porannych w Dzierzgowie, 25 – letni mieszkaniec województwa podkarpackiego dostał się do wnętrza niezamkniętego samochodu marki VW Golf. Następnie po jego uruchomieniu przy użyciu pozostawionych wewnątrz kluczyków dokonał jego kradzieży. Straty oszacowano na ponad 3 tys. zł. W wyniku podjętych na miejscu czynności służbowych przez mławskich policjantów, ustalono miejsce znajdowania się pojazdu i go zabezpieczono. Trwają dalsze czynności policji.


źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x