Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Remis Konopianki, triumf Wkry. Na czele bez zmian


Nasze zespoły prowadzące w rozgrywkach A i B-klasy nie zwalniają tempa. Konopianka wróciła z cennym punktem z trudnego wyjazdu do Pokrzywnicy. Natomiast radzanowska Wkra z łatwością wypunktowała konkurentów z Ciechanowa.


Mecz na szczycie A-klasowych zmagań rozpoczął się fatalnie dla podopiecznych Leszka Geska. Już w 2. minucie czerwoną kartkę za interwencję poza polem karnym obejrzał bramkarz Damian Ankiewicz.

Paradoksalnie jednak to wydarzenie zmobilizowało dodatkowo naszych zawodników. Szybko strzelili gola, na dodatek tuż przed przerwą dołożyli kolejnego. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Pietruś i Adrian Kocięcki.

Gdy po przewie Kocięcki dołożył kolejne trafienie wydawało się, że losy wygranej są przesądzone. Niestety gospodarze potrafili doprowadzić do wyrównania. W ciągu kilkunastu minut popisali się trzema celnymi uderzeniami.

W B-klasie kolejny sukces liderowi z Radzanowa przyszedł bardzo łatwo. Wynik wyjazdowej batalii otworzył już w 6. minucie Daniel Ziółkowski. Potem trafiali kolejni gracze, czyli Adam Ziółkowski, Krzysztof Dziurlikowski i grający trener Wkry Zbigniew Kalinowski. Wszystkie bramki wpadły w premierowej odsłonie.

Tamka Dzierzgowo dostała punkty za darmo, za to Żak Szreńsk rywalizował na wyjeździe z Gryfem Kownaty Żędowe. Przegrał 1:2, honorowego gola zaliczył w 88. minucie Rafał Gesek. Nasza drużyna kończyła mecz w dziesięciu. Czerwoną kartkę, w konsekwencji dwóch żółtych, obejrzał Paweł Rudnicki.

A-klasa

GKS Pokrzywnica – Konopianka Konopki 3:3 (2:0)

Konopianka: Ankiewicz – Tereszkiewicz, Mikłowski (60. Ciżewski), Kosiewicz, Kobielski, Marach, Siemianowski (2. Paturalski), K. Nosarzewski, M. Nosarzewski, Kocięcki, Pietruś.

XVIII kolejka (19-20 kwietnia): Kurpik Kadzidło  – Konopianka Konopki

B-klasa

Olimp Ciechanów  – Wkra Radzanów 0:4 (0:4)

Wkra: Żółtowski –Dwużnik, Piórkowski, Wojdowski, Rutecki, A. Ziółkowski, Dziurlikowski, Czernik, Brdak, Kalinowski, D. Ziółkowski, Jurkiewicz, Strzelec, Stryjewski, Dudalski, Grabowski

Tamka Dzierzgowo – Wkra II Żuromin 3:0 – walkower,

Gryf Kownaty Żędowe – Żak Szreńsk 2:1 (2:0)

Żak: J. Michalski – Anbo, Gesek, Chojnacki, Rejniak, Piotrowski (64. Dawid Gajewski), Zembrzuski (46. Zakrzewski), A. Michalski (78. Szerszeń), Barański (90. Wróblewski), Kordalski, Rudnicki.

XV kolejka (19-20 kwietnia): Żak Szreńsk – Gladiator Słoszewo, Wkra Radzanów – Orzyc II Chorzele, Tamka – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x