Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Tańczący” drogowiec z Przasnysza hitem internetu [VIDEO]


Od kilku dni w Internecie furorę robi film z udziałem jednego z przasnyskich drogowców remontujących odcinek drogi w Sierakowie. Wideo w serwisie YouTube zamieścił użytkownik pod pseudonimem zolw. Klip stał się tak popularny, że zamieściły go również ogólnopolskie media.

Uwaga, wideo zawiera niecenzuralne słowa.

źródło: infoprzasnysz.com
Robotnik, którego rozpiera energia

Rozumiecie sygnały tego pana? 🙂

Opublikowany przez Radio ZET Środa, 17 kwietnia 2019

za: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
MAMA
Gość
MAMA

Beznadziejne jak na wielki sensacje

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Ale hit serio weźcie się za poważniejsze sprawy kiedy remont dróg w Mławie napiszcie od kiedy rusza konkretnie data bo plomby z zębów wypadają od tych dziur w naszych drogach i zawieszenie 2razy w roku trzeba robić a nie hit internetu jakiś wymyslacie porażka….

ABC
Gość
ABC

Pracuję 22 lata na koparce na drogach . i to nie jest tanczoncy drogowiec tylko wk…….ony drogowiec na takich debili jak ten kierowca. Na filmiku nie widać wszystkich znaków , wnioskuje ze mamy doczynienie z tzw. wahadlem. Ogólnopolskie media ani lokalne nie sa na drodze 10 godzin na budowie czy w czasie zimy aby oceniac pracę i zaangażowanie. Najlepiej zrobić sobie JAJA -tylko z kogo MĄDRALE .