Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek zapisy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zwycięska walka Olafa Sobotki


Druga Gala Sportów Walki LUDUS ARENA 2, która odbyła się 13 kwietnia w Żurominie miała też mławski akcent.  Na gali wystąpił zawodnik klubu Grappling Team Olaf Sobotka, podopieczny Krystiana Bielskiego.
Olaf stoczył walkę na dystansie 3×3 z zawodnikiem z Lublina Sheyk Nurani Akhmadov . Przeciwnik był bardzo wymagający, a cała walka emocjonująca. Ostatecznie decyzją sędziów wygrał Olaf Sobotka.red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500