Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sympatyczny czarny szczeniak czeka na właściciela


W piątek 12 kwietnia przy skrzyżowaniu ulic Piekiełko i Zimnocha w Mławie strażnicy miejscy znaleźli szczeniaka (na zdjęciu). Piesek czeka na swojego właściciela w przychodni weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej 18.


Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00. Można się z nią kontaktować również telefonicznie pod nrem 23 655 03 80.

Jeśli po znalezionego psa nie zgłosi się właściciel, zwierzę zostanie przekazane do schroniska Nadzieja w Napierkach.

źródło: UMM

fot.: Straż Miejska w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x