Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Laureaci konkursu „Natura dla wody” otrzymali nagrody


Zuzanna Koźlakiewicz, Patrycja Gołębiewska i Filip Zakrzewski to autorzy najciekawszych prac plastycznych w konkursie plastycznym dla dzieci „Natura dla wody”, organizowanym przez Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia  Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie. Komisja konkursowa przyznała też 10 wyróżnień. Laureaci zostali uhonorowani podczas podsumowania artystycznych zmagań w siedzibie spółki.

Na ten promujący Światowy Dzień Wody oraz postawy proekologiczne – a zwłaszcza oszczędzanie wody – konkurs wpłynęło 26 bardzo ciekawych i atrakcyjnych prac. Ich autorom dziękował we wtorek 16 kwietnia prezes spółki „Wod-Kan” Marek Dusiński. Jak podkreślił, komisja konkursowa miała naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie postanowiła przyznać główne nagrody następującym autorom:


I miejsce – Zuzanna Koźlakiewicz

II miejsce – Patrycja Gołębiewska

III miejsce – Filip Zakrzewski

Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić autorów 10 prac:

1. Antoninę Nadratowską,

2. Gabrielę Koźlakiewicz,

3. Malwinę Sarnecką,

4. Nikolę Skulską,

5. Maję Langowską,

6. Zofię Kordulewską,

7. Maję Tylicką,

8. Aleksandrę Ślimak,

9. Tymoteusza Osieckiego,

10. Aleksandrę Pepłowską.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Komisja konkursowa składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, rodzicom i opiekunom za udział w konkursie i zaprasza do brania udziału w kolejnych konkursach.

Konkurs przeprowadzono w ramach kampanii społecznej „Nie lej wody” organizowanej przez Burmistrza Miasta Mława oraz Prezesa Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod-Kan” Sp. z o.o. Prace uczestników można obejrzeć pod adresem https://www.wod-kan-mlawa.com.pl/aktualnosci/wiadomosci/wyniki-konkursu-plastycznego-natura-dla-wody/.

źródło i fot. UMM

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x